Lae nüüd alla Apollo raamatupoe app, logi sisse või loo endale Apollo Klubi konto ning kingime sulle 5 € Apollo kinkekaardi!

Kui Apollo raamatupoe app alla laetud ja Klubi konto loodud, saadame Sulle 5 € Apollo kinkekaardi. Kinkekaardi leiad enda Apollo Klubi konto vaatest, kus näed lisaks Apollo klubiliikme boonuseid. Kinkekaardi täpsemad kasutustingimused leiad SIIT!

Läbi rakenduse avastad elamusterohke sisu ja laia valiku raamatuid, muusikat, filme, mänge ja mänguasju.

Vaata toote saadavust ning soorita ost vaid ühe klikiga või leia endale lähim raamatukauplus, mida külastada.

Apollo app – raamatukauplus Sinu telefonis.

 Lae alla Apollo äpp www.apollo.ee/app
Apollo raamatupoe äppi KAMPAANIA „Lae Apollo raamatupoe äpp ja saad kingiks 5 € Apollo kinkekaardi“ TINGIMUSED:

Kampaania periood, kampaanias osalejad ning kampaania sisu
Kampaania, “Lae Apollo raamatupoe äpp ja saad kingiks 5 € Apollo kinkekaardi“ raames toimub 10.10.2016 kuni 13.11.2016 (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
1. Kampaanias osalejad:
• olemasolevad Apollo Klubi liikmed;
• uued Apollo Klubi liikmed, kes laevad alla Apollo raamatupoe app´i ning liituvad Apollo lojaalsusprogrammiga kampaaniaperioodi ajal. Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga tutvu Apollo kodulehel http://www.apollo.ee/klubi/
2. Kampaanias osalemiseks tuleb:
• olemasoleval Apollo Klubi liikmel laadida alla Apollo raamatupoe app ning logida sisse oma kontole;
• kliendil, kes ei ole Apollo Klubi liige, laadida alla Apollo raamatupoe app`i ning liituda Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga.
3. Apollo rakenduse Minu konto vaatesse tekib mõne minuti jooksul Apollo kinkekaart väärtuses 5 (viis) eurot, mida on võimalik kasutada Apollo kauplustes ja kinodes üle Eesti, aga ka Apollo e-poes ning Blenderi kohvikutes.
4. Kinkekaart kehtib 1 kuu.
5. Kinkekaarti saab kasutada minimaalselt 15€ ostu eest tasumisel.
6. Kinkekaarti saab kasutada, vaid juhul kui klient esitab kassas kinkekaardi, millel on masinloetav ribakood.
7. Kinkekaart tuleb esitada, kas välja prindituna või näidata nutiseadmest.
8. Apollo Klubi liige näeb oma kinkepileti staatust, kui on loginud sisse oma kontole (apollo.ee; apollokino.ee; Apollo raamatupoe äpp; Apollo Kino äpp).
9. E-poes ja äppides saab kasutada kinkekaarti kaardi nr(ribakoodi) sisestamisel.
10. Kinkekaarti ei vahetata muu asja või teenuse vastu ning võitu ei ole võimalik välja võtta rahas. Kinkekaartide kasutamise täpsemate tingimustega on võimalik tutvuda siin.

Muud tingimused

1. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile osalejatele kohustuslikud.
2. Kampaanias osalevad automaatselt kõik, kes laevad alla Apollo raamatupoe äppi, logivad sisse või loovad Apollo Klubi konto.
3. Korraldaja ei avalda osalejate isikuandmeid kolmandatele osapooltele, va juhtudel, kui seda näeb ette Eesti Vabariigi seadus.
4. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemise korral on Apollo Holding OÜ-l ühepoolne õigus Kampaania katkestada, teatades sellest enda kodulehel aadressil www.apollo.ee või enda Facebooki lehel.
5. Apollol on õigus teha muudatusi või täpsustusi Kampaaniatingimustes, paigutades sellekohased teated kodulehele www.apollo.ee. Muudatused jõustuvad alates nende Apollo poolt avalikustamise päevast.
6. Kõik Kampaaniaga seotud vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele. Kampaaniaga seotud pretensioonid palume saata aadressil info@apollo.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi ning neile vastatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul, alates nende saabumisest nimetatud e-posti aadressile.
7. Kampaania kohta tekkivate küsimuste korral helista meile : +372 633 6020 või kirjuta info@apollo.ee

5 EUR kinkekaart
• Kinkekaart saadetakse automaatselt Apollo äppi alla laadijale, kes logib sisse enda Apollo Klubi kontole või liitub ja logib sisse Apollo Klubi kontole
• Kinkekaart kehtib 1 kuu.
• Kinkekaarti saab kasutada minimaalselt 15€ ostu eest tasumisel.
• Kinkekaarti saab kasutada, vaid juhul kui klient esitab kassas kinkekaardi, millel on masinloetav ribakood.
• Kinkekaart tuleb esitada, kas välja prindituna või näidata nutiseadmest.
• Apollo Klubi liige näeb oma kinkepileti staatust, kui on loginud sisse oma kontole (apollo.ee; apollokino.ee; Apollo raamatupoe äpp; Apollo Kino äpp).
• E-poes ja äppides saab kasutada kinkekaarti kaardi nr(ribakoodi) sisestamisel.