Apollodes on kampaania "Laste silmad särama", kus on sooduspakkumises sadu lasteraamatuid soodushinnaga kuni -70% ja palju filme ning mänge ja mänguasju kuni -50%! Kokku on kampaanias lausa üle 250 sooduspakkumise, mille hulgas iga laps leiab kindlasti oma lemmiku.

Kõik Apollo Klubi liikmed, kes ostavad perioodil 1.-21. mai Apollost 30€ eest osalevad 3xVIP kinokülastuse loosis kogu perele Apollo kinno. Kusjuures VIP pakett sisaldab endast kinoelamust staaritoolidel, jooke ja popcorni Apollo kinos. Võileibu ja smuutisid Blenderi mahla – ja kohvibaaris kogu perele. 

Lasteraamatute hulgast leiad juba klassikaks saanud lasteraamatuid kui ka uutest muinasjuttudest pajatavaid teoseid. Samuti on valikus arendavat kirjandust, mida kõikidel tublidel lastel hea kooli kõrvalt lugeda. Kõik, kes otsivad lõbusaid lasteraamatuid, ei pea pettuma, sest valikus on ka lai valik lõbusaid ja mängulisi lasteraamatuid.

Laste- ja multifilmide hulgast leiad poole hinnaga nii uusi DVD-sid kui ka armastatud klassikuid. Pakkumiste hulgas on sellised hitid nagu „Käsilased“, „Lumekuninganna ja igavene talv“,“ Zootropolis“, „Jääaeg 5: Kokkupõrge“ ja nii edasi!   

Kõigile mängusõpradele on pakkumiste hulgas soodushinnaga lauamänge. Lisaks puslesid ja koolis vajaminevat. Samuti uuest kogupere animatsioonist „Lemmikloomade salaelu“ ja „Peppa Pig“ pärit tegelaste mänguasjad leiad Apollos soodushinnaga.
Kõik sooduspakkumised leiad Apollo kauplustest ja e-poest http://www.apollo.ee/lastele

Kampaania reeglid:

1. Kampaania, “Laste silmad särama“ raames toimub 1. kuni 21.05.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on kolm VIP kinokülastust kogu perele Apollo Kinos. VIP pakett sisaldab:  kinoelamus staaritoolidel(Mustamäe ja Tartu Lõunakeskuse Apollo kinos), soovi korral tasuta karastusjook + popcorn Apollo kinos ning võileiva ja smuutit Blenderi smuuti- ja kohvibaaris.  
4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, v.a juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.  
5. Üks VIP pakett kehtib kogu perele, kusjuures pere liikmete arv võib olla maximaalselt 4 inimest. VIP paketti saab võitja kasutada ühel filmi seansil, st et võitja ei saa kasutada VIP paketis sisalduvaid staaritooli kinopileteid erinevatel kinoseanssidel. Staartoolid asuvad Mustamäe ja Tartu Lõunakeskuse Apollo kinos.
6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 30 € eest tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 30 € ostu.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ, Apollo Kino OÜ, Apollo Kohvikud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 25.05.2017. Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
10. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee 
11. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
12. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee