Iga kuu esimesel laupäeval ootame kõiki väikeseid raamatusõpru Solarise Apollosse.

Seekord toimub lastehommik 2. juunil kell 11.00. Lastehommikule tuleb lastega lõbutsema kunstnik Tibu (Kaupo-Lembitu Keerberg von Timberhoff), kes on tegelane kunagisest lastesaatast "Jälle see Jäpe“, ning keda kehastab Otto Triinuna laste südamed võitnud Venno Loosaar

Lastehommikul mängime mänge, loeme (jutustame) raamatut, meisterdame ja osaleme viktoriinis. Lastel tasub olla aktiivne ja tähelepanelik, sest tublimatele on auhinnad! Seekordsel lastehommikul loetakse lastele Ilmar Trulli raamatut „Tuvi jalutab“. Ilmar Trulli luulekogumik on tulvil vahvaid ja vaimukaid lasteluuletusi. Kogu on illustreeritud Trulli enda joonistatud piltidega.

Külalisena astub ülesse lasteteater Trumm, etendusega "Suhkrukohvik".

Lavastus räägib julgusest jääda iseendaks, oskusest väärtustada meid ümbritsevat maailma ja mitte taga ajada vildakaid soovunelmaid, sest ainult nii leiame me poolehoidu ja mõistmist oma vanadelt sõpradelt ning võidame endale uusi. Etendus on hoogne, ning selle ajal saavad ka lapsed tegelastega suhelda.

Lisaks saavad kõik kaunistada Derwent Inktense akvarellpliiatsitega enda suvekotti. Huvilistel palume kaasa võtta valged tekstiilkotid, mida kunistada. Samuti on kauplusest võimalik osta erinevaid siiditooteid kaunistamiseks. Kõiki käsitööhuvlisi juhendab ning jagab näpunäiteid Iris Vunderist!

Lõbusaid tegevusi on igale lapsele, niiet laupäeval kõik Solarise Apollo lastehommikule!

Astu kampa!