Lauamäng Doktor, mul on mure!

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
20,85 €
Tavahind: 21,95 €
Saadavus kauplustes
Üks mäng koosneb 30-st kaardist ja kõik 8 mängu on tähistatud eri värvidega. Ikka selleks, et saaksid iga kord uue mänguelamuse. Kui oled mõnda värvi juba mänginud, ole aus ja avalda soovi mängida mõnda teist.
Mängukäik:
Kaardipakk laotatakse lauale, tagumine külg suunaga üles. Kaartide taga olev arv on mängijatele näha. Suurem number tähendab raskemat ülesannet ja õige vastuse puhul rohkem punkte.
Võistkonna liikmed on mängus kordamööda Patsiendi ja Doktori rollis. Patsiendil on mure, mis on nii diskreetne, et ta ei suuda seda välja öelda. Selle asemel kaebab ta Doktorile ümber nurga, mis teda vaevab. Selleks kurdab ta Doktorile mängukaardi ülemisel poolel kirjeldatud mure. Doktori ülesandeks ongi ära arvata, mis Patsienti tegelikult vaevab.
Edasi tohib Patsient oma mure väljendamiseks kasutada ainult miimikat, osutada asjadele ja inimestele ning korrata Doktori poolt välja öeldud sõnatüvesid õiges vormis. Näiteks, kui kaardile on kirjutatud "Mu töökoht ripub õlekõrre otsas!" ja Doktor pakub "õlekõrs", võib Patsient korrata: "õlekõrre".
Doktoril on 2 minutit, et Patsiendile õige diagnoos panna, aega võib võtta mobiiltelefoni abil. Kui see õnnestub, jätab võistkond mängukaardi enda ette lauale ja teenib sellega kaardi seljale näidatud arvu punkte.
Kui 2 minutit on möödunud, võivad võistkonnad kes on õige vastuse ära arvanud, selle välja hüüda. Esimene õigesti vastanud võistkond saab kaardi ja punktid endale. Kui õiget vastust koheselt ei järgne, pannakse kaart kõrvale ja punkte ei saa keegi. Mõlemal juhul liigub mängujärjekord päripäeva järgmisele võistkonnale.
Mänguvoorude arv sõltub võistkondade arvust. Mängitakse selliselt, et kõik võistkonnad saaksid mõistatust lahendada ühe palju arv kordi.
Mängu lõpus loetakse kaartide tagumistel külgedel olevad punktid kokku. Võidab võistkond, mis on teeninud kõige rohkem punkte.
Mängu kestvus: 45-90 min
Mängijate arv: 4-20 Mängitakse paarides: kui osa võtab paaritu arv inimesi, võistleb üks võistkond kolmekesi.
Soovituslik vanus: 16+
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!
Tarne 7 tööpäeva
20,85 €
Tavahind: 21,95 €
Saadavus kauplustes