Sõnaseletusmäng RAHATARKUS: VABADUS

5 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Sõnaseletusmäng RAHATARKUS: VABADUS

Mäng on lihtsaim viis omandada uusi teadmisi ja oskusi. Pane oma rahatarkus ja finantsteadmised proovile! Suurema või väiksema seltskonnaga, sõpradega, kolleegidega, pereringis. Kaardid sobivad suurepäraselt ka individuaalseks mõtisklemiseks.

RAHATARKUS sõnaseletusmängu eesmärk on suurendada rahatarkust ja finantskirjaoskust. Kõik sõnad on seotud igapäevaelu ja -panganduse, laenamise, investeerimise, kogumise, säästmise, elustiili ja mõtteviisiga.

Sõnu saab lõbusalt ja loominguliselt seletada sünonüümide, vastandite ja vihjete abil, viibeldes ning kasvõi joonistades:

KOOLITUS, RESERV, KIRJALIK, VÄÄRTPABER
PRESIDENT, KRIIS, KODU, VÕLATEATIS
KULD, PREEMIA, KOGUMISPENSION, VAHETAMINE
SÄRAV, KULUD, NOTAR, MOTIVATSIOON
KUUMAKSE, KONKURENDID, SISENEMISTASU, KOMMUNAALMAKSED

RAHATARKUS mänguvõimalused

Mäng 1. Jagage igale mängijale üks kaart. Alustab noorim mängija, kes seletab oma kaardilt nii palju sõnu, kui oskab. Teised mängijad kuulavad ja vajadusel täiendavad. Järgmisena seletab sõnu temast paremal olev mängija. Eesmärk on teada ja selgitada sõnade õiget tähendust! Võidavad kõik. Võib kasutada abivahendeid (entsüklopeediad, raamatud, internet).

Mäng 2. Asetage kaardid nii, et sõnadega pool jääb alla. Esimese kaardi võtab noorim mängija, kes seletab ühe minuti jooksul nii palju sõnu, kui oskab. Teised mängijad pakuvad vastuseid. Punkti saab mängija, kes arvab ära kõige rohkem õigeid sõnu. Järgmisena võtab kaardi ja seletab sõnu esimesest seletajast paremal olev mängija. Võidab parim sõnade arvaja – see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

Mäng 3. Jagage igale mängijale üks kaart. Alustab noorim mängija, kes seletab ühe sõna oma kaardilt. Kui sõna arvatakse ära, saab seletaja ühe punkti. Järgmisena seletab sõnu temast paremal olev mängija. Kokku on neli mänguringi ühe kaardi iga sõna jaoks. Soovi korral jagage uued kaardid ja korrake. Võidab parim sõnade seletaja – see, kellel on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

Karbis on:
• juhendikaardid
• 80 kaarti nelja sõnaga, kokku 320 sõna

Mugavad ja käepärased (60x88 mm) kaardid on valmistatud kvaliteetsest lakkpinnaga kartongpaberist.

Vanusele 14+
Parim 1–16 mängijat
Mänguaeg 30–60 minutit

Mõeldud ja tehtud Eestis!
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.
Toode on läbimüüdud!