LEGO DUPLO Unistuste mänguväljak

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
67,40 €
Tavahind: 70,95 €
Saadavus kauplustes
Tundide kaupa lõbu mänguväljakul – mitmekülgne LEGO® DUPLO® Town Unistuste mänguväljak (10991) inspireerib lõputuid loomingulisi rollimänge ning julgustab füüsilist ja vaimset arengut.
Sotsiaalsete oskuste õppimine – selle detailirikka mänguasjaga on kaasas viis minifiguuri, sealhulgas rulataja ja juhtkoer, kellega väikelapsed saavad sõpradeks, kui nad etendavad tänapäeva elu.
Väikelapsesõbralikud tegevused – lapsed ronivad raketi otsa, keerlevad vaalasabakujulisel karussellil, seejärel lasevad liumäest alla, et kiikuda ja kutsuvad sõbra kaasa.
Mängupõhine õpe – kõiki moodsaid mängutarvikuid avastades õpivad koolieelikud tähti ja numbreid, lihvivad oma motoorseid oskusi ja arendavad eneseväljendust.
Kingitus koolieelikutele – kingi see praktiline mängukomplekt vähemalt 2-aastasele lapsele sünnipäevaks, pühadeks või mõneks muuks puhuks.
Mõõtmed: vaalakujuline liumäega struktuur on 16 cm kõrge, 34 cm lai ja 17 cm sügav; kiik on 16 cm kõrge ja 14 cm lai
Digitaalsed ehitusjuhised – rakenduses LEGO® Builder on komplektiga kaasas olevate ehitusjuhiste digiversioon
Mudilaste mänguasjad, mis muudavad õppimise lõbusaks – LEGO® DUPLO® mängukomplektid on asjatundlikult välja töötatud, et aidata kaasa väikelaste arengule ja arendada loomingulise mänguga nende kujutlusvõimet.
Ühtlane kvaliteet - LEGO® DUPLO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, kohale paigutada ja uuesti lahti võtta. Nii on see olnud juba aastast 1969.
Ohutus on tagatud – LEGO® DUPLO® klotse ja osi analüüsitakse ja testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele ülemaailmsetele ohutusnõuetele.
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht!
Tarne 7 tööpäeva
67,40 €
Tavahind: 70,95 €
Saadavus kauplustes