LEGO DUPLO Veepark

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
56,00 €
Tavahind: 58,95 €
Saadavus kauplustes
Laste hariduslik vannimänguasi – veetke lõbus vanniskäik veepargi (10989) mänguasjaga, loomingulise mängukomplektiga üle 2-aastastele väikelastele, mis arendab numbrite tundmist ja peenmotoorikat.
Lõbus mänguasi, mida vannis kokku panna – selle vannimänguasjaga on kaasas ujuv saar ja kilpkonnaga rõngas, painduv palmipuu veeämbriga, kaheksajala veeliumägi, kaks lapse minifiguuri, meritäht ja vihmapilved.
Mänguasi, mis arendab kujutlusvõimet – lapsed arendavad oskusi ja õpivad numbreid vannis, kui nad laovad klotse, et puu kasvaks, ja avastavad minifiguuriga koos veepargi lõbusaid detaile.
Kingitus koolieelikutele – praktiline kink 2-aastastele ja vanematele väikelastele sünnipäevaks, erilisteks puhkudeks või lihtsalt niisama.
Lõbus ehitamine vanniskäigu ajal – selle mängukomplekti kõrgus on 22 cm, laius 25 cm ja sügavus 19 cm ning see on osa LEGO® DUPLO® vannimänguasjade sarjast (müüakse eraldi).
Digitaalsed ehitusjuhised – rakenduses LEGO® Builder on komplektiga kaasas olevate ehitusjuhiste digiversioon
Mudilaste mänguasjad, mis muudavad õppimise lõbusaks – LEGO® DUPLO® mängukomplektid on asjatundlikult välja töötatud, et aidata kaasa väikelaste arengule ja arendada loomingulise mänguga nende kujutlusvõimet.
Ühtlane kvaliteet - LEGO® DUPLO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, kohale paigutada ja uuesti lahti võtta. Nii on see olnud juba aastast 1969.
Ohutus on tagatud – LEGO® DUPLO® klotse ja osi analüüsitakse ja testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele ülemaailmsetele ohutusnõuetele.
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht!
Tarne 7 tööpäeva
56,00 €
Tavahind: 58,95 €
Saadavus kauplustes