OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

LEGO Sonic the Hedgehog ja kiirete kerade väljakutse

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
46,50 €
Tavahind: 48,95 €
Saadavus kauplustes
Tegevusmäng Sonicu fännidele – inspireeri lapsi ehitama Sonic the Hedgehog™-i jaoks rada alates 6-aastastele lastele mõeldud mängukomplektiga LEGO® Sonic the Hedgehog™ Sonic ja kiirete kerade väljakutse (76990).
Sisaldab Sonicu kiiret kera – kaasas on kiire kera ja heitja, mis heidab Sonicu läbi raja. Lapsed saavad looma päästmiseks kera keerlema panna, et lükata ümber takistused.
Kolm tegelast ja tarvikuid – komplektis on Sonic the Hedgehog™, ikooniline Moto bug Badnik, Sonicu sõber Flicky ja palju tarvikuid rollimänguks.
Loominguline mäng – pärast Sonicu rajale saatmist saavad lapsed nautida tempomuutust, luues Sonicule ja Flickyle lugusid, kus nad lõõgastuvad joogi ja tšillikoeraga ning mängivad DJ-laual.
Kingitus Sonicu fännidele – see LEGO® Sonicu mängukomplekt on vahva sünnipäeva-, pühade- või argipäevakink alates 6-aastastele lastele, kellele meeldivad loovad tegevusrohked mängud ja mänguri mänguasjad.
Mõõtmed – kiire kera on 4 cm kõrge, 14 cm lai ja 5 cm sügav.
Intuitiivsed juhised – rakendus LEGO® Builder juhendab su last intuitiivsel ehitusseiklusel tööriistade abil, millega saab mudeleid 3D-vaates suumida ja pöörata, komplekte salvestada ja oma edenemist jälgida.
Loovmäng koos Sonicuga – LEGO® Sonic the Hedgehog™ mängukomplektides kohtub kiire tegevus loovmänguga.
Kvaliteetne toode – kõik LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lihtne ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.
Ohutus ennekõike – LEGO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht!
Tarne 7 tööpäeva
46,50 €
Tavahind: 48,95 €
Saadavus kauplustes