Lood poistest, kes julgesid erineda

5 viiest
Hinda
Toode on väljamüüdud!
„See raamat võib päästa elusid. See raamat võib muuta elusid. See raamat võib tuua esile täiesti uue generatsiooni poisse, kes julgevad teha teisiti.“ Benjamin Zephaniah

Kaunis ja meeliülendav kogumik lugusid, mis on täis imelisi seiklusi. Sobib lugemiseks kõigile, kel jääb vajaka vaprusest, mida on tarvis, et kaaslaste survele vastu seista ja vastuvoolu ujuda. See on hariv ja lõbus lugemine, mis ühtlasi julgustab ja inspireerib.

Tegemist on 100 erakordse looga kuulsatest ja vähem kuulsatest meestest nii minevikust kui ka tänapäevast, kellest igaüks on rikkunud reegleid ja muutnud maailma omal moel – ning sealjuures on igaüks neist saavutanud hämmastavaid tulemusi. Need mehed on teiste hulgas Frank Ocean, Salvador Dalí, Rimbaud, Beethoven, Barack Obama, Stormzy, Ai Weiwei ja Jesse Owens – eri sorti kangelased kõiksugustelt elualadelt ja kõikjalt maailmast.

Võluv prints, draakonitapja, ulakas tembutaja – sageli leiavad poisid nii koolis kui ka kodus loetud raamatutest just selliseid eeskujusid. Juba noorest peast hakatakse neid vormima meesteks, kes peavad igal juhul sobima kokku stereotüüpse mehelikkuse kuvandiga.

Kuid mis siis, kui oled introvert? Mis siis, kui haaraksid mõõga asemel meelsamini kätte raamatu? Mis siis, kui kurbust või viha tundes tahaksid pigem nutta?

***

„Usun, et see raamat on heaks lugemiseks kõigile neile, kes on pidanud taluma ühiskonna poolt allasurumist, motivatsioonipuudust või kelle unistusi on tobedateks peetud. Tegelikult on siin kõigile äratundmisrõõmu, sest igaüht meist on elus vähemalt üks kord välja naerdud. Selle peale ütleks, et inimesed, kes eristuvad, on elus.“ Joel Juht, SA JJ-Street Laste ja Pere Fond asutaja ja juht"
Toode on väljamüüdud!