Loogikamäng Ticket to Ride: Track Switcher

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
24,99 €
-30%
Tavahind: 35,95 €
Saadavus kauplustes
Vanusele: 8+
Mängijate arv: 1

Populaarsel “Ticket to Ride” lauamängusarjal on uus osa. Seekord on loojad otsustanud luua ainulaadse üksikmängu-pusle. Mäng koosneb 40 erineva raskusastmega loogilisest ülesandest, säilitades samal ajal disaini ja komponentide kõrge kvaliteedi, mida inimesed "Ticket to Ride"-lt ootavad. Mängijate eesmärk on suunata vedureid ja nihutada ronge õigesse asendisse, et neid väljumiseks ette valmistada. Iga liigutus on oluline, sest lõpptulemuse ei määra mitte ainult õige lahendus, vaid ka selleni jõudmiseks kuluv aeg.

Tere tulemast aastasse 1900, auruvedurite ajastusse!
Raudteed ulatuvad igasse riigi suurlinna, võimaldades reisida pikki vahemaid kõigest mõne päevaga. Kaubad ja reisijad liiguvad seninägemata kiirusega oma sihtkohtadesse ning raudteejaamad kihavad tegevusest. Insenerid ning raudteetöölised pingutavad liigutamaks vaguneid täis puitu, sütt ning terast rööpaid mööda nende vedurite juurde.
Jaamakorraldajana on sinul selles mängida väga vastutusrikas roll...
Vedurite ning vagunite õige paigutamisega rööbastikule võid sa tagada kõikide rongide õigeaegse väljumise. Kuid sa pead hoolikalt planeerima, kuna vedurid on harva õigel ajal õiges kohas.
Kõik rongile!

Mängu osad: 1 alusel mängulaud, 1 mängujuhend, 40 raudteekaarti, 1 jaama juht, 2 rongi, 2 katkist raudteed, 5 vagunit (1 punane, 1 roheline, 1 kollane, 1 sinine, 1 must)

HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!
Tarne 1-3 tööpäeva
24,99 €
-30%
Tavahind: 35,95 €
Saadavus kauplustes