LP Andy Hug – Genius Loci

Vinüül
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes
Andy Hug on power-trio formaadis psühhedeelse progeroki ansambel, mis koosneb väga erineva muusikalise taustaga inimestest. Aastatepikkused loomingulised rännakud läbi omavahel kergemalt või tugevamalt seotud improvisatsioonipuhangute on andnud Andy Hugi muusikasse palju vabadust, mis väljendub boheemlaslikus suhtumises kompositsioonidesse ning pillimängu siiras nautimises.
Sadu tunde stuudios jämmimisi ja laia spektriga helimaailmas eksperimenteerimisi, mille taotluseks polnud kunagi üheselt määratlev stiil, viisid sümbioosse kõlani, millest lugusid formuleerida.

Bändi debüütalbum Genius Loci (ehk koha- või paigavaim) koosneb muusikalistest rännakutest põnevatesse paikadesse. Reisil olemise seisund on alati teistsugune kui kodus viibimine. Reisi alguses pole kunagi täpselt võimalik reisi kulgemist ja lõppu ette prognoosida. Andy Hugi eesmärgiks on seda seisundit imiteerida - albumi kuulaja ei tea täpselt, mis saab edasi.

Valikuid nii lugude komplekteerimisel kui ka plaadi vormistamisel on kandnud rohkem sisetunne kui ratsionaalne kaalutletus, mis peaks olema iga põneva rännaku põhiessents.

Pillidel Erik Seim, Madis Kubu, Martin Lääne. Salvestas ja miksis Martin Kantola oma kodustuudios (Nordic Audio Labs) Vaasa lähistel. Masterdas Henkka Niemisto (Chartmakers East). Produtseeris Madis Kubu. Fotod tegi Kauppo Kikkas ning pildid Elina Kasesalu, Epp Trilla ja Maret Melder.

Tracklist

1. Kopli
2. Bagan
3. Monteverde
4. Marrakech
5. Venice


Tarne 1-3 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes