Machiavelli naistele. Kuidas teada oma väärtust ja tööturul läbi lüüa

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
20,85 €
Tavahind: 21,95 €
Saadavus kauplustes
Naiste haridustase ja õpitulemused on meeste omadest paremad, neid on tööturul rohkem kui kunagi varem ja nad rajavad endale aina enam teed uutesse valdkondadesse. Naised on hakanud lööma laineid poliitikaski. Edusammud on märkimisväärsed, ent soostereotüübid on visad kaduma ja laias laastus naised siiski ei tõuse võimu kõrgematele tasanditele, ei ole innovatsiooni esirinnas ega saa teha otsuseid, mis mõjutavad turgusid ja seadusi.

Miks klaaslagi #MeToo ajastul ikka veel püsib? Ja kuidas see lõplikult purustada? Ajakirjanik ja majandusteemalise taskuhäälingu „The Indicator“ saatejuht Stacy Vanek Smith soovitab lähtuda Niccolò Machiavelli nõuannetest. Machiavelli õpetas ju „Valitsejas“, kuidas viia kavalalt ellu muutusi, mis võivad tekitada vana süsteemiga harjunud inimestes hirmu ja vastasseisu.

Smith kohandab renessansiajastu poliitilised teooriad vaimukalt ja tabavalt 21. sajandi karjäärimaastikule ning näitab, milliste vahenditega saavad naised saavutada õiglast kohtlemist ja edu tööelus. Teos toetub ka värsketele uuringutele ning jagab eri kutsealade naiste edulugusid ja salanippe. „Machiavelli naistele“ on võimas, humoorikas ja inspireeriv käsiraamat kõigile töötavatele naistele.

Kergesti mõistetav, naljakas, läbinägelik ja praktiline – „Machiavelli naistele“ väärib kohe klassikaks kuulutamist. Sarah Knight

Smith pakub naistele mõistlikke ja rakenduslikke nõuandeid, eriti läbirääkimisteks palga ja ametinimetuse teemal. Wall Street Journal

Kuigi see käsiraamat on mõeldud naistele, on sellest kasu igaühele. Booklist
Tarne 1-3 tööpäeva
20,85 €
Tavahind: 21,95 €
Saadavus kauplustes