Mai parimad tooted Apollos on järgmised:

KUU RAAMAT -  "Lia köök. Pere ja sõprade lemmikud"
Toimekas köögivõlur Lia Virkus üllatab uue kinke-kokaraamatuga. 50. sünnipäeva puhul kogus ta kokku oma pere lemmikretseptid: argi- ja nädalavahetuse õhtuteks, pikkadeks nädalalõpuhommikuteks, grilli- ja sünnipäevapidudeks. Neid kasutades juba alt ei lähe! Muu hulgas leiab raamatust õpetusi hõrkude kookide, taimetoitude ja hoidiste tegemiseks. Sadade retseptide vahele on pikitud südamlikke tekste ja meeleolupilte, mis seotud rannarootsi juurtega Lia lemmikpaikadega. Kauni raamatu toidupildid tegi Lia lemmikfotograaf Jaan Heinmaa.

KUU FILM -  „Pii Elu“

Oscariga pärjatud režissööri Ang Lee visuaalselt vaimustav meistriteos. Laevahuku läbi elanud India poiss Pii leiab end päästepaadist koos kiskjaliku bengali tiigriga. Uskumatul teekonnal ellujäämise nimel seisavad nad silmitsi nii looduse raevu kui ka ülevusega. "Pii Elu" on saadaval nii DVD, Blu-Ray kui ka 3D Blu-Ray-na

KUU PLAAT -  Hedvig Hanson - "Esmahetked"
Tundeline lauljatar Hedvig Hanson esitleb aprillis oma uut plaati „Esmahetked“, mis on kantud kevadistest meeleoludest, sensuaalsetest unistustest ja salapärasest armumisetundest. Lisaks lauljatari omaloomingule leiab plaadilt Kristjan Randalu, Maian Kärmase ja Uno Naisoo kauneid palu. Tundlikke viise saadavad tundlikud tekstid Marie Underilt, Ilmi Kollalt, Maian Kärmaselt ja Hedvigilt endalt.

KUU LAUAMÄNG -  „Mängukaardid UNO Angry Birds“
Enimmüüdud kaardimäng maailmas. UNO on kiire, kerge ja lahe mäng igas vanuses mängijale. Mängijad püüavad vabaneda kaartidest, sobitades värve ja numbreid, kui jääb kätte viimane kaart, tuleb hüüda UNO!

KUU DIGIMÄNG - "Tomb Raider" (ps3,xbox, pc)
Tomb Raider toob mängijani ülimalt pingelise loo, kus peategelasteks on Lara Croft - kartlik noor naine, kes sirgub karastunud ellujääjaks. Mängus on segatud suurepärane füüsikapõhine mänguviis ja adrenaliinirikas lugu, mis pakub mängijale kõige isiklikumat ning karakteripõhisemat Tomb Raideri seiklust, mis siiani tehtud.