KUU RAAMAT -  Isabelle Fougère "Ütle mulle, kuidas!?"
Kuidas kõdi meid naerma ajab? Kuidas beebid ema kõhus pissivad? Kuidas kanad mune teevad? Kuidas keskajal oma puhtuse eest hoolitseti? Need on vaid üksikud küsimused, mis panevad aeg-ajalt elu üle pead murdma nii suuri kui väikeseid. Selles raamatus on rohkem kui 180 lõbusat ja harivat küsimust ja vastust teemal, kuidas maailm toimib. Raamatus on ka arendavad äraarvamismängud ühes kleepsudega. Vanusele alates 4. eluaastast.


KUU FILM -  Dinosauruste radadel DVD, 2D+3D blu-ray combo
Filmi (Walking with Dinosaurs) aluseks on BBC ülimenukas seriaal ning sellest välja kasvanud, ülemaailmset edu nautiv hitt-show. Seiklusrikka vaatemängu lavastas Neil Nightingale. Esmakordselt saavad vaatajad näha ja tunda, milline oli elu ajal, mil Maal elasid dinosaurused. Hiljutised avastused ja tehnoloogiline läbimurre tutvustavad meile uusi unikaalseid dinosauruseid, kes näevad välja tõetruumad kui iial varem, viies vaataja keset põnevat eelajaloolist seiklust, kus noorest abituvõitu saurusepojast saab kartmatu kangelane.


KUU PLAAT -  Curly Strings "Üle ilma" CD
Neli omapärast isiksust ja head sõpra, kes on erinevates projektides juba aastaid koos musitseerinud, on ühendanud jõud ja loonud oma unistuste bändi. Selles kollektiivis ammutatakse inspiratsiooni kõigest võimalikust ning loomingu teostamisel puuduvad piirid. Kollektiivi üks omapärasid on selle instrumentatsioon, mille "väheste" võimalustega suudab Curly Strings üllatavalt palju ära teha.


KUU LAUAMÄNG - Professor Tempus
Professor Tempuse kaartidel kujutatud liivakellad on väärtuslikud: mängija, kes kogus mängu lõpus enim liivakellasid on võitja. Korraga saab mängida kolme kuhja kaartidega - kahanevas või kasvavas järjekorras. Käi oma kaardid hoolega läbi mõeldes - kuhjad vahetavad iga korra järel omanikku. Professor Tempus on väga dünaamiline ja interaktiivne mäng


KUU DIGIMÄNG - Minecraft Xbox360


KUU AJAKIRI - BLOOM's (ing. k)
BLOOM's on sisustuse- ja elustiiliajakiri, mis pakub loovaid ideid ja lahendusi trenditeadlikule inimesele. BLOOM's sisaldab kombineeritud teemasid alates sisustusest, lõpetades kokandusega, kusjuures läbivaks motiiviks on hooajalised lilled. Kujutle meeldejäävat üritust või kaunilt kujundatud söögilauda, kus on arvestatud hooaja parimaid leide kas koduaiast või lillepoodidest. Sisustuse- ja elustiiliajakiri kõigile kes hindab elukeskkonda ja -kvaliteeti, BLOOM's on uus võimalus nautida elu iga päev.