Teisipäeval, 28. oktoobril kell 17.30 algab Pärnu Keskuse Apollos Mart Kadastiku ja Katariina Tammerti ühiselt kirjutatud romaani "Paarismäng" esitlus. NB! Esitluse päeval on raamat -10% tavahinnast soodsam!

Teadaolevalt on tegemist esimese eestikeelse romaaniga, mida on kirjutanud kahepeale mees ja naine. Esitlusel räägivadki autorid raamatust ja selle sünniloost.


Mart Kadastik (59): Aastakümneid edukalt inimeste hingesoppides orienteerunud psühhiaater Hannes jääb hätta iseenda mõistmisega, kui tema patsiendiks satub noor võluv Kristin – tunded suruvad peale valikuid, mille seast õiget leida ei aita ei elukogemus ega elutarkus. Kire ja mõistuse kokkupõrkes kaotab Hannes enesekindluse. Kes õigupoolest keda ravib ja kas tõesti on kõik võimalik?

Katariina Tammert (32): Kristin on omadega puntras. Elu on sassis ning häid valikuid nagu polekski – või tunduvad need kõik lihtsalt liiga kaalukad? Hannese kabinetist otsib Kristin esialgu vaid unerohutablette. Kas võib aga minna nii, et ta leiab sealt hoopis jõudu teha oma elus vajalikud muutused ja tõusta fööniksina tuhast? Kõik on võimalik. 

 

Kohtumiseni!