2. märtsil kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo lasteklubisse.

Vägesid juhib Tibu (Venno Loosaar), kes korraldab lastele vahvaid mänge ning loeb Saksa lastekirjaniku Ingrid Uebe raamatut "Soovilugude puu". 

Saksa lastekirjaniku Ingrid Uebe jutud räägivad läbi lapsesilmade poolsada toredat lugu laste ja nende lähedaste juhtumistest aastaringi sees. Aastaaegade kaupa – kevad, suvi, sügis, talv – rühmitatud lood jutustavad nii olulistest sündmustest ja tähtpäevadest (lapse sünnipäev, lihavõtted, emadepäev, esimene koolipäev, jõulud) kui ka lapse argipäevast, tema rõõmudest ja muredest, kodust ja lasteaiast, sõprusest ja hingesoojusest. Läbiv tegelane on loodus, mida pealetükkimatult märkama ja mõistma suunatakse. Raamatule annavad rõõmsa ilme Franziska Harvey vahvad pildid.Lastel tasub olla väga tähelepanelik, sest Tibu korraldab juba traditsiooniks saanud raamatuteemalise viktoriini, mille võitja saab vägeva auhinna.

Teatrikuul tuleb meile külla lasteteater SÕBER.

Märtsis on munadepühad ning sel puhul hakkame kaunistama mune. Kõik väikesed ja suured saavad kohapeal ühe plastmuna, mida Vunderi inimeste juhendamisel kaunistama hakkame!
 
Lisaks toimub joonistamisvõistlus ja palju muud huvitavat!


Tublisid ja mänguhimulisi lapsi premeerime vahvate auhindadega. Suud teeb magusaks Haribo.

Astu kampa!