Märtsi parimad tooted Apollos on järgmised:


KUU RAAMAT -  Jamie Oliveri "Jamie teeb“
Autor Jamie Oliver: Minu uus raamat pakub teile reaalsusest põgeneja lustlikke retsepte. Sellesse seikluslikku kokaraamatusse on kogutud parimad palad nendest põnevatest riikidest, mida olen hiljuti külastanud, aga ka täiesti uued road, mida olen valmistanud ümbritsevaid mõjutusi arvestades. Olen võtnud nendest imekaunitest paikadest mõned tuntud ja huvitavad road ning neid veidi mugandanud, et saaksite omaenda koduköögis kerge vaevaga teha ehedaid Hispaania paellasid, Maroko tajine´e ja Itaalia risotosid.


KUU FILM -  Gravitatsioon
Sandra Bullock kehastab geniaalset biomeditsiinitehnikut dr Ryan Stone´i, kes on esimesel süstikumissioonil koos veteranist astronaudi Matt Kowalskyga (George Clooney), kellele see on viimane lend enne pensionile jäämist. Paraku tabab neid rutiinsete hooldustööde teostamise käigus katastroof. Süstik hävib ning Stone jääb täiesti ihuüksi pimedasse kosmosesse triivima. Kas tal on lootust pääseda?
Formaadid: DVD2D+3D Blu-ray Combo


KUU PLAAT -  Metsatöll - Karjajuht
Albumil „Karjajuht” on Metsatöll lähenenud uudselt kogu oma senistele settinud ideedele ning arusaamadele folk-metalist. Viimaste stuudioalbumite lugude keskmised tempod ning pikaldane eepika on jäänud möödanikku, uued lood on energilised, meloodilised ning kaasakiskuvad. Loomulikult on kaasatud kogu Metsatöllu ainulaadne rahvapillipark – kanneldest torupillideni.
Formaadid: CD, CD (Liikuv Digipak), LP


KUU LAUAMÄNG -  Reis ümber söögilaua
Mis on „tou”? Kelle soolestik on pikem – inimesel või lambal? Kuhu koguneb rasv õunakujulisel rasvumisel? Reisi ümber söögilaua ja saad teada! Lisaks mängulustile saad märkamatult uusi teadmisi toitude nimetustest, päritolust,  valmistamisest, toitainelisest koostisest, toidu- ja toitumissoovitustest, Eesti ja teiste maade toitudest, toidunõudest, toidu ohutusest ja paljust muust toiduga seonduvast.


KUU DIGIMÄNG -  Thief PS3, Thief Xbox 360Thief PC


KUU AJAKIRI -  BBC Good Food (ing. k)
BBC Good Food on suurepärane ajakiri kõigile neile, kes huvituvad söögi tegemisest ja kokandusest. Ajakiri on tulvil hõrgutavaid ideid igapäevaseks söögi tegemiseks, inspireerivaid ja huvitavaid retsepte, millest unistada võib, säästmaks Sinu aega ja pingutusi. Lisaks eelnevale sisaldab ajakiri veel teateid uudistoodetest, nõuandeid ja informatsiooni kokanduskonkursidest. Iga kuu ilmub väljaanne, kus on eksklusiivne 8-leheküljeline õpetus parimatest retseptidest.