Filmidest "Mina, supervaras" ja "Mina, supervaras 2" tuntud väikesed kollased Käsilased on vallutanud Apollo.

 

Käsilasi on Apollos palju ja igal kõikvõimalikul kujul. Käsilasi on lauamängudena, filmides, mänguasjadena, õhupallidena, võtmehoidjatena, kruusidena, seljakottidena, plakatitena.

 

Eriti uhked on üle poole meetri suurused Käsilased, kes ootavad väikeseid ja suuri isandaid, keda teenida.

 

Tule Apollosse ja vali endale välja oma Käsilane/sed!

 

Kõi minionite tooted leia siit

 

Alates 2. juulist on kollaste Käsilaste päris oma film Apollo Kinos ja Solaris Kinos!

 

Filmi sisu:
Juba aegade algusest on maailmas elanud Käsilased ning teeninud kõige suuremaid pahalasi. Türannosaurusest Napoleonini on see uudishimulik hõim aidanud kõige suuremaid ja hirmsamaid kurjameid, kuid paraku pole Käsilased osanud oma juhte kuigi kaua hoida. Nüüd seiklevad alalhoidlik juht Kevin, teismeline mässaja Stuart ja armas väike Bob uue juhi otsingutel ümber maailma Antarktikast 60ndate New Yorki ja biitlite-maania aegsesse Londonisse välja. Võimalus töötada uue bossi heaks ja päästa käsilastesugu väljasuremisest avaneb maailma esimese naissoost superpahalase Scarlet Overkilli (Merle Palmiste) juures.

 

Jala panevad põntsuma ja pea kaasa nõksuma filmis kõlavad kõigile tuntud ja armastatud 60ndate hitt-laulud. Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle Priit Võigemast Scarleti abikaasana, Tiina Tauraite kuningannana, Märt Avandi Walter Nelsonina, Haide Männamäe Madge Nelsonina, Maiken Schmidt Tina Nelsonina, Priit Pius Professor Fluxina, Tanel Saar Walter Nelson juuniorina, Ain Jürisson Krooni valvurina, jutustaja rollis on Tõnu Mikiver.

 

Juulikuu vältel toimub Solaris Keskuses uuest menukast animafilmist “Käsilased” inspireeritud vahva kampaania “Vinni ziklit fämmali!”, kus külastajate vahel läheb loosi viis komplekti vingeid Treki jalgrattaid kogu perele.  

 

Mängus osalemiseks tuleb sooritada juulikuus mistahes Solaris Keskuse kaupluses, kinos või söögikohas vähemalt 12-eurone ost. Müüjalt saadud kupongi väljad tuleb ära täita ja asetada kupongi Solarise 1. korruse infopunkti juures asuvasse loosikasti.

 

Ootame Sind Apollo kauplustesse ja kinodesse!