Minu esimesed avastused looduses. CD-ROM

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
MINU ESIMESED AVASTUSED LOODUSES on põnev CD-ROM, mis ergutab lapse uudishimu, ärgitades teda avastama ja uurima maailma enda ümber.

CD-ROM koosneb neljast osast – “Puu”, “Konn”, “Lepatriinu” ja “Lind”. Igast osast saab laps omakorda palju loodusealaseid teadmisi, mida aitavad kinnistada testid, pusled, mängud ja lõbusad pildid.

CD-ROMi helindamisel on kaasa löönud eesti näitlejad – Tiina Tõnis ja Andres Ots.


Lepatriinu

Illustratsioonid Sylvaine Pérols. See osa räägib laste lemmikputuka lepatriinu elust: kuidas ta lendab, mida sööb, kes on tema sõbrad, kes vaenlased. Juttu tuleb ka teistest põnevatest putukatest.


Puu

Illustratsioonid Christian Broutin. Selles osas avaneb puude saaga: alates sellest, kuidas kastanimunast, puu viljast, kasvab kastanipuu ja kuidas sellelt omakorda kukuvad alla kastanimunad. Pajatatakse teistestki maailma puudest.


Lind

Illustratsioonid René Mettler. Selles osas õpetatakse vaatlema ja jälgima lindude igapäevaelu: kuidas nad lendavad, kui ilus on nende sulestik, missugused on nende munad, pesad ja pojad.


Konn

Illustratsioonid Daniel Moignot. Selles osas jutustatakse konnade igapäevaelust: kuidas nad söövad, liiguvad, paljunevad. Selgitatakse sedagi, milline on veekonn, kärnkonn, lehekonn ning koguni puu- või lendkonn.
Toode on läbimüüdud!