Muinasjutt vabadusest

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes
Kas lind on õnnelik kuldses kalliskividega kirjatud puuris, või igatseb ta sirutada tiibu ja liuelda koos kaaslastega taevalaotuses, siravselgete järvede, avarate lagendike, laiuvate roheliste laante ja vahutavate koskede kohal?
“Muinasjutt vabadusest” räägib Printsessist, kes elab Valitseja uhkes palees, lumetippudega mägedest ümbritsetud kaunis orus. Tuhanded lummavad mitmevärvilised lilled õitsevad seal aastaringselt ja puud sirutavad oma sihvakaid oksi laisalt oru kohal liuglevate pilvede poole, püüdes mõne neist aeg-ajalt oma võrasse kinni. Lumi mägede taevassekõrguvatel tippudel sädeleb kui miljon kalliskivi. Org õitseb ja lokkab.
Aga linde selles orus ei ela.
Printsessi ilu (ja Valitseja rikkused) toovad paleesse arvukalt kosilasi. Valitseja korraldusel peab igaüks neist tooma Printsessile kingituseks linnu. Printsess ei leia kosilaste seast endale sobivat kaaslast ja nii peavad nad pettunult lahkuma, kingituseks toodud linnud aga jäävad elama kaunitesse puuridesse palee aias ja saalides.
Ühel päeval jõuab oma avastusretkedel Valitseja väikesesse kuningriiki Rändur-Noormees, kes vaba hingena rännata armastab.
See on lugu armastusest, maailma arvukate radade ahvatlevast ja põnevast kutsest ning müüridest, mida hirm tundmatuse ees südame ümber ehitab.
Avarus või harjumus? Julgus või harjumuspärane, kuid igavavõitu turvalisus? Armastus või hirm?
Printsessil tuleb valida...
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes