Nõid annab nõu. Loitsud ja ruunid

Loitsud ja ruunid
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes
Kui “Nõid annab nõu” esimene osa oli käepäraseks kasutamiseks igaühele, siis teine osa eeldab keskmisest kõrgemat õiglustunnet ja moraali. See on abiraamat algajale nõiakesele, kes soovib aidata iseennast ja oma lähedasi, aga ka areneda ja avastada enda jaoks uusi võimalusi.

Kasvasin Ida-Virumaal, kus mul oli tihe kokkupuude nii mustlaste kui ka vene maagiaga. Paljud oma rituaalid olen saanud ka otse teispoolsusest - surnutelt. Jagan siin lehekülgedel oma teadmisi. Aga pidagem meeles: nõidumine ei ole ohutu. Loitse ja rituaale kasutagem siis, kui neid tõepoolest vaja on ning kui oleme oma arengus jõudnud sinnamaale, et anname endale aru, mida ja milleks me teeme.
Millise jõuga soovime teha koostööd? Kuidas avaneda armastusele, kuidas sõnastada soove, kuidas vastutada oma sõnade ja tegude eest? Aga missugune võiks olla teie maagianurk, kuidas saate oma töövahendeid väestada ja puhastada? Kuidas panna peale kaitset inimesele ja ta kodule, kuidas tõmmata ligi küllust, valmistada amulette, vabaneda hirmudest?
Raamatu teine pool õpetab kasutama iidset skandinaavia tähestikku ehk ruune praktilises töös, nende abil ennustama ning kaitsevalemeid kasutama.. Aga kaugeltki mitte kõike ei saa ma kirja panna. Olgu see materjal abiks suurte teadmiste omandamisel, rajakeseks, mis viib vastusteni ja arenguni!

Ülle Solovjova, tuntud ka kui Väike Myy
Tarne 1-3 tööpäeva
24,65 €
Tavahind: 25,95 €
Saadavus kauplustes