Pühapäeval 1. aprillil kell 12.00 ootame kõiki mälumängu sõpru Solarise Apollosse, kus toimub Norra GP - üksikmängu karikasarja VII etapp!

Parimad Eesti mälumängurid kogunevad Solarise Apollosse, et vastata 240 küsimusele. Nende jaoks on Norra GP üks 9 etapist Eesti üksikmängu karika arvestuses.

240 küsimust on jaotatud 6 plokki, igas plokis 40 küsimust ning plokk pühendatud erinevale teadmiste valdkonnale: kunst ja kultuur; muusika ja meelelahutus; elu meie ümber; maailm (geograafia ja poliitika); loodus ja loodusteadus; sport ja vaba aeg. Osavõtuks Norra GP-st ja ühtlasi Eesti karikasarja etapist tuleb end kirja panna Eesti Mälumänguliidu kodulehel www.kilb.ee - avalehelt leiab üritusele pühendatud artikli ja registreerimislingi.

 

Norra GP põhimängu kõrval on ka pealtvaatajatel võimalus oma teadmisi proovida. Soovijad saavad vastata iga ploki esimesele 13 küsimusele (mis üldjuhul on tagumistest veidi lihtsamad). Võistlejad saavad küsimused kätte kirjalikult. Vastamisel arvuteid, telefone, raamatuid ega muud abi kasutada ei tohi.

Pealtvaatajatest kolmele parimale on auhinnaks Apollo kinkekaardid.

Vajalik on eelregistreerimine aadressile olander@neti.ee