Õiteväljade õed

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
29,40 €
Tavahind: 30,95 €
Saadavus kauplustes
Harper Andersoni kohustuste nimekiri on pikem kui Colorado jõgi ja tulbipeenrad, mille eest ta peab hoolitsema perekonna lilleistanduses Californias Hillsboro maakonnas. Harperi unistus on pärast isa pensionile jäämist koos õdedega perefirmat juhtida ning jätkata traditsiooni, mis sai alguse ta vanavanavanaemast.

Muidugi juhul, kui on veel istandus, mida juhtida. Rikkad, kes otsivad võimalust maaelu nautida, on kruttinud linnas hinnad üles ja see ähvardab Harperi perekonna pankrotti viia. Seega pole tal aega ülbe LA tehnoloogiamoguli jaoks, kes tahab kasutada istandust õe pulmadeks ning teeb Harperile sellekohase pakkumise. Ükski rahasumma ei korvaks kahju, mida see järgmise aasta lillesaagile teeks. Mida kiiremini Luke Martin oma teed läheb, seda parem.

Aga Luke ei taha kuskile minna. Ta on hoolitsenud õe eest sellest ajast saadik, kui nad on pidanud vastutustundetute vanemate tõttu ise hakkama saama, ja ta on valmis tegema kõik, mis vaja, et õde oleks õnnelik. Nii et kui Harperi uue talutöölise lahkumine paneb Harperi keerulisse olukorda, näeb Luke võimalust kokkuleppele jõuda. Tema töötab istanduses tasuta, et püüda Harperi meelt muuta.

Harper ja Luke loodavad, et teine murdub esimesena. Aga nad ei oska aimata, et külg külje kõrval roosipeenarde vahel töötades süttib nende vahel säde. Luke kaevab aga rohkemat kui mulda ja just siis, kui Harper on valvsust kaotamas, saab Luke puhtjuhuslikult teada saladuse, mis võib kogu Andersonide perele katastroofi tähendada.

Kuna kaalul on Harperi perekonna õnn, kas ta võib siis usaldada meest, kes on temast niivõrd erinev?
Tarne 1-3 tööpäeva
29,40 €
Tavahind: 30,95 €
Saadavus kauplustes