Õnnetus

0 viiest
Hinda
Toode on väljamüüdud!
Long Islandi silmapaistmatu põhjaosa erak, Suffolki maakonna aseprokurör Frances Pratt naaseb koju Southamptonisse isa surivoodi veerele. Ta leiab eest kiivalt saladusi varjavad sõbrad ja pereliikmed ning üliprivilegeeritud ühiskonna, mis ei suvatse heaks kiita inimesi, kes ei pärine nende hulgast. Kuigi nutikas ja osav jurist, on Frances järgnevateks sündmusteks igati ettevalmistamata. Aristokraatse Fair Lawn Country Clubi tualettruumi marmorpõrandal lebab tema kasuema Clio Henshaw Pratti surnukeha.
Frances hakkab juhtunut uurima ning toob peagi päevavalgele fakti, et nii mõnigi oli vihanud Cliot piisavalt raevuka jõuga tema tapmiseks. Ta suunab oma kahtlused lugupeetud afroameeriklasest südamekirurgile, kellel Clio eelarvamused hinge närisid; perekonna investeerimisfirmast välja söödud kauaaegsele ja ustavale partnerile; kõrge päritoluga idealistile, kelle Fair Lawn Country Clubi puudutavates tulevikuvisoonides ei leidunud kohta Clio snobismile; lahutatud seltskonnadaamile, kes pelgas, et Clio teab tema mehe enesetapust; ja isikule, kes seisab Francesele lähemal, kui too on osanud arvata.
Heitnud pilgu Southamptoni ilustatud pealispinna alla, kaevub Frances varisevate fassaadide, õelate eelarvamuste ja kohutavate koormate maailma, mida inimesed silmakirjalikult hingepõhjas kannavad. Tagatipuks avastab ta, et petab ennast samuti nagu kõik teised tema perekonnas. Ja Clio mõrvarit otsides tuleb Frances Prattil silmitsi seista neis kõigis peituvate deemonitega.
Toode on väljamüüdud!