OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Ookeani kutse

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Ühel tormisel ööl äratab väike Yann oma kuus vanemat venda ja kutsub nad endaga kaasa kodust ja vägivaldse isa eest põgenema. Kõhklemata järgnevad poisid oma tummale väikevennale ööpimedusse. Nii algab müstiline teekond ookeani äärde ja unustamatu lugu vennaarmastusest.

Jean-Claude Mourlevat on üks silmapaistvamaid Prantsuse lastekirjanikke, keda on tunnustatud prestiižika Astrid Lindgreni Mälestusauhinnaga ja nomineeritud H. C. Anderseni preemiale.

"Prantsuse tunnustatud lastekirjaniku Jean-Claude Mourlevat’ raamatukest “OOKEANI KUTSE” võib lugeda mitut moodi: laste jaoks on see põnev seiklusjutt, täiskasvanule kauni lausestusega perfektselt tõlgitud ilukirjandus, semiootikud võivad analüüsida targa päkapiku-abimehe (eesti folklooris – tark mees taskus) jt arhetüüpe, pedagoogidele sobib see aga õppematerjaliks perevägivallast . . . Kõige paslikum määratlus selle raamatu kohta ongi – hea."
–Tiina Jõgeda, EESTI EKSPRESS
Toode on läbimüüdud!