13. septembril tähistab Apollo raamatukaupluste kett ühes kogu maailmaga armastatud lastekirjaniku Roald Dahli 100. sünnipäeva! Selle legendaarse kirjaniku sulest  on tulnud sellised teosed nagu „James ja hiigelvirsik, „Suur Sõbralik Hiiglane“, „Matilda“, „Nõiad“, „Vapustav härra Rebane“ ning pole vist kedagi, kes poleks kuulnud Charlie seiklustest šokolaadivabrikus.  

Aga, kas Sa oled kunagi mõelnud, milline tegelane Sina Roald Dahli raamatus olla võiksid?

Kas oled Kolkskummitav Umpalumpa? Vupsvihisev Sarvikrüüpaja või hoopis Hopskargav Kondiragistaja? Selleks, et osaleda Apollo poolt väljakuulutatud joonistuskonkursil tuleb sul vaid see järgi vaadata kõrvalolevalt pildilt ning seejärel lasta oma fantaasial lennata, joonistades oma nägemuse sellest, milline see tegelane välja näha võiks. Konkursil osalevad kõik pildid, mis saadetakse enne 18. septembrit aadressile kampaania@apollo.ee või viiakse lähimasse Apollo raamatukauplusesse.

Viis parimat tööd võidavad Mesikäpa lõbusa kujundusega kommikohvri, millest leiab parimad Mesikäpa maiustused ning lugemisrõõmu Roald Dahli lasteraamatute näol!

Lase oma fantaasial lennata!