Päikeseplikad

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes
Kaks sõpra.
Elu täis saladusi.
Üks särav lugu.

1967. aasta Iowas. Õenduskooli ühiselamu toanaabritel BettyKayl ja Kittyl pole just palju ühist. Taluniku tütar BettyKay on riskinud oma pere halvakspanuga, et viia täide oma unistused väljaspool koduküla. Kosmopoliitne Kitty on alati toetunud oma ilule ja nutikusele, et elus toime tulla, ning peitnud end kohutava saladuse eest, mille eest ta justkui ei suuda põgeneda. Ometi on mõlemad otsustanud end tõestada muutuvas maailmas, luues ebatõenäolise, võimsa sideme koolilinnakus, mis ei kohtle naisi kuigi lahkelt.

Enne kui esimene kooliaasta läbi saab, tabab neid tragöödia ning naiste teed on sunnitud lahku minema. Kõige kiuste tekib nende vahel kümneid aastaid kestev sõprus, mis jääb püsima armastuse, abielu, nurjumiste ja surma kõrval, Vietnami džunglitest glamuursete Hollywoodi ringkondadeni välja. Kuni nende suhe ühel lumisel ööl viimasele ristteele jõuab.

Viiskümmend aastat hiljem on kaks teineteisest võõrdunud õde jahmunud, kui nende ema matustele saabub kuulus filmitäht. Nad peavad pöörasel nädalavahetusel leppima erakordse tõega oma pere kohta, mis muudab nende elu igaveseks...
Tarne 7 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes