Paljude lõppudega öö

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
19,99 €
-43%
Tavahind: 34,95 €
Saadavus kauplustes
KÕIK VÕIB MUUTUDA ÜHE ÖÖGA

Varakult orvuks jäänud ja venna allajäämist sõltuvusele pealt näinud Nora Martinezil on igati põhjust kahelda elu õigluses. Selle asemel näeb Colorado väikelinna Silver Ridgeʼi avali südamega raamatukoguhoidja ainult lubadusi. Ta hoiab kinni lootusest, et saab uuesti kokku oma kadunud vennaga, ja teeb linna raamatukogus kõike, mida vähegi suudab. See on tema teine kodu, aga see on ka pelgupaik neile, kellele kuluks ära teine võimalus, nagu tema vennalegi.

Seal on Marlene, eakas erak, kes usub, et peale tema abikaasa on maailmas alles vähe head; probleemne teismeline Jasmine; kodutu mees Lewis, kes on kaotanud lootuse ja kellel on veel üksainus viimne soov; ning turvamees Vlado, kes armastab häid raamatuid ja eemalt ka Norat.

Kui talvine torm matab Silver Ridgeʼi lumme, leiab see seltskond üksildasi südameid varjupaiga raamatukogus. Nad avastavad üksteise ja iseenda kohta palju enam, kui nad eales teadsid, ja Nora on sunnitud küsima oma venna kadumise kohta viisil, mida ta poleks eales osanud ette kujutada. Ükskõik kui väljapääsmatus olukorras nad oma elus end ka tunnevad, võiks see saatuslik öö olla võimatuna näiv uus algus.
Tarne 1-3 tööpäeva
19,99 €
-43%
Tavahind: 34,95 €
Saadavus kauplustes