Pärandi kavandamise juhend

Juhend teovõimetuse või surma tõhusamaks käsitlemiseks
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
18,00 €
Tavahind: 18,95 €
Saadavus kauplustes
Meie eluring algab sünni ja lõpeb surmaga. Tegusatel argipäevadel mõtleme harva, mis saab siis, kui meid enam ei ole või kui asjad hakkavad mingil eluetapil, raske haiguse või õnnetuse tagajärjel, ühtäkki meie kontrolli alt välja libisema. Kes hoolitseb meie laste eest, mis saab lemmikloomast? Kas meie lähedased teavad, kus asuvad auto tagavaravõtmed või kuhu on talvekorterisse jäetud hiljuti soetatud paat? Milliseid tasulisi voogedastusteenuseid me tellime? Millist ravimit meie koer igapäevaselt vajab?
Inimese surm on lähedastele ränk katsumus ja tekitab paratamatu peataoleku. Sageli oleme kuulnud lahkunu lapsi murega kurtmas, et emal või isal oli palju sõpru, aga meie neid ei tunne. Kuidas neile matustest teada anda? Kas lahkunu soovis ilmalikku või usutavadele vastavat tseremooniat? Millistes armsates rõivastes soovis lahkunu maetud saada?
„Pärandi kavandamise juhend“ on abiks, et kõik teile tähtsad asjad saaksid kirja pandud. Brošüür ei asenda ametlikku testamenti, vaid annab teie lähedastele teada teie viimased soovid ning aitab neil sel raskel ajal oma tegevusi kavandada.
Tarne 1-3 tööpäeva
18,00 €
Tavahind: 18,95 €
Saadavus kauplustes