Me elame paljuski väga materiaalses ühiskonnas, aga tegelikult on elus olulised hoopis muud asjad. Me ju ei taha, et imeline jõuluaeg oleks pelgalt kommertspüha, millega kaasnevad kohustused, vaid et see oleks igaaastane traditsioon, mis toob sõbrad ja perekonnad kokku, et koos veedetud ajast ühiselt rõõmu tunda.

Apollos on müügil palju põnevaid asju, mis ühest küljest on materiaalsed, mida saab värvilisse paberisse ära pakkida ja kallile inimesele kuuse alla panna, kuid tegelikult pakuvad need tooted palju enamat – neis peituvad imelised emotsioonid.

Apollosse on kogutud kokku ohtralt võimsaid emotsioone. Läbielamisi. Nuttu ja naeru. Närvikõdi ja põnevust. Armastust. Lohutust. Tugevaid elamusi. Selliseid, mida argipäev ei paku. Koge neid. Ühiselt või üksi.
Kogu neid. Varu endasse. Ja jaga edasi.

Püüame teha Sinu jõuluostud võimalikult lihtsaks, selleks oleme välja valinud erinevatele sihtgruppidele sobivaid tooteid, et kingituste leidmine oleks võimalikult lihtne ja kiire. Loomulikult kui Sa tead, mis kingisaajat tegelikult huvitab, siis need kingisoovid leiad ikkagi teemariiulitelt.

Vaata meie kingisoovitusi:

mudilastele
poistele
tüdrukutele
noortele
meestele ja
naistele!

Selle aasta suurimad jõuluhitid on Apollo kinkekomplektid, millel on eriti hea hind ja lisaks anname kinkekomplektiga kaasa veel TASUTA Apollo kinkekoti.

Vaata veel kingisoovitusi ja ammuta ideid, milliseid emotsioone oma lähedastele tänavustel jõuludel pakkuda SIIT.

Kogu elamusi!

Sinu Apollo