Novembri parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  „Lillehaldjad ja pöialpoisid“


Haldjaraamatus kohtud sa haldjatega, kes oleksid nagu taimed või lilled, aga päriselt ikka ei ole ka. Nad on lillede värvi ja mõtlevad ja tunnevad nagu lilled, puud või põõsad, kuid ometi suhtlevad nad omavahel nagu inimesed. On nad siis päriselt olemas või ei? Äkki oled sinagi oma koduaias või metsas nendega kohtunud? 


KUU FILM -  „Jääaeg 4“


Meie lemmiktegelaste elu on veerenud vahepealsetel aastatel vaikselt oma rada, kuid vaikusest lugu pidav mammut Manny (Lembit Ulfsak) on pidanud viimasel ajal tegemist tegema oma murdeikka jõudnud tütrekese Virsiku kasvuraskustega. Kuid enne, kui isa ja tütar jõuavad hakata teineteisest üha kaugemale triivima, sekkub taas kord kõikvõimas loodus - sedapuhku kolossaalse maanihke näol, mille tulemusena tekkisid siia ilma erinevad kontinendid. Nimetatud maanihke tulemusena leiab Manny end järsku jääkamakalt, mis kiires tempos maismaast ning ühtlasi ka tema perekonnast kaugeneb. Õnneks on samale jääpangale lõksu jäänud ka tema vana sõber Diego (Ivo Uukkivi) ning muidugi ka aastatega üha laisemaks jääv laiskloom Sid (Anu Lamp) ühes oma vanaemaga, kelle Sidi perekond ühel hetkel kohale toimetas ja seejärel sedamaid hülgas.

Kui esmalt on meie sõprade esmaseks sooviks kojujõudmine, siis peatselt lisandub sellwele ka tuline soov ellu jääda, sest silmapiirile ilmub päästva rannajoone asemel hoopiski laev hambuni relvastatud piraatidega, kelle ninemeheks on armutu Kapten Kõht (Janek Joost). Nii muutubki esialgne soov koju tagasi jõuda korraga sootuks keerulisemaks. Ees ootavad peadpööritavad seiklused!


KUU PLAAT – Robbie Williams - Take The Crown


Take The Crown on Robbie Williamsile iseloomulik pop album .Enesekindel, tundeline ja täis massiivse helipildiga poplugusid. Plaadi esimene singel Candy on fännide hulgas saanud juba väga sooja vastuvõttu osaliseks.  Plaat on lindistataud viimase 2 aasta jooksul Los Angelesis produtsent Jacknife Lee käe all. Williams on oma karjääri jooksul müünud üle 60 miljoni albumi ja võitnud 17 Brit Awardsi. 

KUU MÄNG (lauamäng) – Reaalsuskontroll

Seltskonnamängu “Reaalsuskontroll” eesmärgiks on lõbus ajaviide, mille käigus saad mõelda kaasmängijate
eripärade peale. Mängu lõpuks saad teada, mida mängijad üksteisest tegelikult arvavad.
Komplektis on 111 kaarti, millest igaühel kirjas erinev omadus. Iga kaart algab sõnaga „kõige“ ning kaart
tuleb seltskonnas anda sellele inimesele, kelle kohta see omadus kõige enam käib. Mängimiseks on vaja
vähemalt kolme inimest. Mida paremini mängijad üksteist tunnevad, seda sujuvamalt mäng kulgeb.

KUU MÄNG (digimäng) - Assassins Creed 3 

Assassin´s Creed 3 tegevus leiab aset Ameerika revolutsiooni ajal. Mäng esitleb uut kangelast Connorit, sünninimega Ratohnhaké´ton, kes on pooleldi inglane, pooleldi mohikaanlane. Aasteteks 1753-1783 on Palgamõrvarite ja Templirüütlite vaheline võitlus jõudnud koloniaal-Ameerikasse ning Connor asubki türannia vastu võitlema. Mängu jooksul kohtub peategelane muuhulgas selliste tuntud kujudega, nagu George Washington, Benjamin Franklin ja Charles Lee.