Piiripealsed õppetunnid

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
29,99 €
-40%
Tavahind: 49,95 €
Saadavus kauplustes
Diplomaatia on kunst, mitte teadus. Oma kõige ehedamal kujul seisneb diplomaatia usalduse ülesehitamises ja suhete loomises, et saaksime vajadusel kutsuda juhti ja riiki üles tegema seda, mida USA temalt vajab. Ja USA saab seda edukalt ja pikaajaliselt teha ainult juhul, kui pingutame teiste riikidega suhete hoidmise nimel ning kui meie partnerid usuvad, et meil on piisavalt ausameelsust oma lubadusi täita ja vastased usuvad, et meil on otsusekindlust ähvardusi täide viia.

Marie Jovanovitš töötas aastaid välisteenistuses, millest suurem osa möödus endise Nõukogude Liidu riikides. Ta oli USA suursaadik Kõrgõzstanis, Armeenias ja Ukrainas. Tema töö oli sageli leida õige tasakaal USA väärtuste ja huvide vahel riikides, kus ta teenis.

Olles jõudnud oma diplomaatilise karjääri kõrgpunkti, kukkus kõik ühtäkki kokku. Mariest sai laimukampaania ohver ja talle teatati, et tema suursaadikulähetus on läbi. Ühendriikidesse naastes avastas ta, et on kuidagi Trumpi tagasivalimiskampaania hammasrataste vahele sattunud…

Raamatus „Piiripealsed õppetunnid“ jagab autor lugejatega oma eluaegseid ebakindlusi, valusat kogemust Ukrainast tagasi kutsumisel ja sellele järgnenud katsumust.
Tarne 1-3 tööpäeva
29,99 €
-40%
Tavahind: 49,95 €
Saadavus kauplustes