Pika COVIDi kodune ravi

Praktilised viisid sümptomite leevendamiseks
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
13,99 €
-39%
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes
Ilmselt loed seda raamatut, kuna sina või sinu lähedane kannatab pika COVIDi käes. See on kurnav terviseprobleem, mis võib avalduda mitmesuguste sümptomitena. Pika COVIDi põdejat võivad muu hulgas piinata seletamatu väsimus, kauakestev köha, rindkerevalu, keskendumisraskused, ärevuse ja depressiooni süvenemine. Kuigi osa inimesi saab vaevustest lahti mõne kuuga, näitavad rahvusvahelised uuringud ja patsientide kogemuslood, et pikale COVIDile iseloomulikud sümptomid võivad kesta ka aastaid.
Käsiraamatu eesmärk on anda sulle teadmisi ja vahendeid, mille abil ennast aidata, tulla toime tagasilöökidega ja soodustada taastumist. Raamatu iga peatükk käsitleb mõnd pikast COVIDist tingitud murettekitavat probleemi. Peatükke võid lugeda järjest või lehitseda siit-sealt, leidmaks konkreetseid teemasid käsitlevaid lõike.
Raamatut võid kasutada ka selleks, et selgitada lähedastele ja sõpradele või isegi tööandjale ja kolleegidele, mida läbi elad. Sümptomid võivad seada piiranguid sellele, kui palju jaksad korraga läbi mõelda. See on normaalne. Võta rahulikult. Kasuta raamatut, et leida enda tee taastumiseni.
Terve raamatu jooksul pööra tähelepanu patsientide lugudele: nende kogemus sarnaneb vägagi sinu omaga, seega on nende näpunäited ja soovitused taastumiseks väga kasulikud.
Tarne 1-3 tööpäeva
13,99 €
-39%
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes