Kõik muusikasõbrad on oodatud 15. detsembril kell 17:30 Solarise Apollo raamatupoodi Eesti säravaima ooperitähe Elina Nechayeva debüütplaadi „The sound of beauty“ minikontserdile ja autogrammitunnile.

„Öeldakse, et ilu on vaataja silmades, kuid mina ütleks hoopis, et ilu on kuulaja kõrvades. Minu suur armastus laulmise vastu algas just klassikalisest muusikast ning tekkis suur soov jagada kõigiga neid imekauneid teoseid, mille ilust vaimustun iga kord, kui neid laulan või satun kuulama teiste esituses. Särav, eriilmeline, vaimustav, virtuoosne ning mõnikord nukker ilu minu valitud teostes sütitab hinges soovi elada nii nagu muusika kõlab.
See ei pruugi juba tunduda üllatusena aga minu esimene plaat pole tavaline orkestriga salvestatud soprani aariate kogumik! Ka siin ei suutnud oma eksperimenteerimise ja katsetamise kirest mööda minna. Suure orkestri tunde tekitab minu armas kvartett, kellega oleme juba aastaid koostööd teinud, Andrus Rannaääre loodud seadetega.
Klaveril - Auli Teppo, viiulid - Katariina Maria Kits ja Ann Meeta Teppo ning tšellol - Andreas Lend. Olen õnnelik, et plaadi salvestusel lõid kaasa ka Heigo Rosin, kes andis lugudele löökpillide näol juurde särtsu ja värve. Duettides lõid kaasa minu kauaaegsed lavapartnerid Andrei Bogach ja Ksenia Rossar,“ kirjeldab Elina oma uhiuut plaati.

Tutvu plaadiga SIIN

Esitlusel on plaat Apollo Klubi liikmele 10% soodsam!

Kohtumiseni Solarise Apollos!

---

NB! Üritust saavad külastada üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimesed. Palume oma tõendid valmis panna ja loodame mõistvale suhtumisele, kuni keeruline olukord möödub.