Laupäeval, 23. detsembril kell 13.00 esitleb Lätist pärit vene kirjanik Vadim Vernik Solarise Apollos oma armastusromaani «Горлица».

Raamatu autor: „Selle raamatu näol on tegemist läbitungiva ja tundelise mälestusega esimesest armastusest ning mille üheks peategelaseks kujuneb ka Tallinn. Kindlasti on see suur inspiratsioon paljudele lugejatele, kes saavad võtta ette nii mõttelise kui reaalse jalutuskäigu läbi oma tundmuste kui ka vanalinna romantiliste tänavate ja nurgakeste. Milliseks ka ei kujuneks lugeja isiklik seiklus läbi minu raamatu olen ma ühes kindel- see raamat ei jäta teid ükskõikseks.“

****
23 декабря 2017 года в 13.00 в книжном магазине "Apollo" в ТЦ Solaris (Estonia pst. 9, Tallinn) состоится презентация книги латвийского русского автора Вадима Верника «Горлица».

«Уважаемые, эстонские друзья! Только что вышла моя первая книга, повесть "Горлица". Это – проникновенная и трогательная память о первой любви, отпирающая дверь в романтический лабиринт жизни и преображения, где один из героев – город Таллинн. Не исключено, что "Горлица" позовёт вас пройтись по знакомым улочкам и местечкам, окунуться в нежные воспоминания, или отправиться по золотой лестнице во внутреннюю, глубинную экспедицию к своему высшему "Я". Впрочем, как бы ни сложилось ваше личное путешествие по страницам моей книги, я уверен в одном – она не оставит вас равнодушными! До встречи на презентации! 

Искренне ваш, Вадим Верник».

***

Kohtumiseni Solarise Apollos!