Apollo raamatu- ja filmiõhtu kutsub kõiki head ja põnevat lugemist ning vaatamist nautlevaid inimesi raamatuesitlusele ja ühisele filmivaatamisele! 

30. novembril kell 18.30 ootame kõiki kodumaist lugemist ja vaatamist nautivaid sõpru Apollo Kino Solarisse, kus enne värsket Eesti komöödiat "Jahihooaeg" arutleme koos kirjanik ja filmi "Jahihooaeg" stsenarist Martin Algusega raamatu- ja filmimaailma teemadel.

Ajakava:
18.30 - jutustame Martin Algusega uuest filmist ja kirjaniku raamatutest
19.00 - vaatame komöödiat "Jahihooaeg"

Piletid leiad SIIT.

Filmist:
Uue kodumaise komöödia peategelaseks on hiljuti lahutanud Eva (Harriet Toompere). Naine kardab, et jääb ilma nii oma pojast kui ka parimast sõbrannast Marleenist (Mirtel Pohla), sest eksmehe uus noor kallim Isabel (Grete Kuld) on kogu tema elu üle võtnud. Eva otsustab iga hinna eest oma positsioonid tagasi võita, sest kaotada pole enam midagi. Ta läheb koos sõbranna Marleeni ja rivaal Isabeliga väljasõidule, mis on täis naljakaid äpardusi, kirglikke tülisid ning jahti nii ulukitele kui meestele. Jõulusagina keskel toimuva pöörase seikluse ajal saavad sõbrannadele mõnedki asjad selgemaks. Koomilistele sekeldustele ei paista aga lõppu tulevat.
Humoorika, särtsakalt seksika ja südamliku “Jahihooaja” originaalstsenaariumi autorid on Claudia Boderke ja Lars Mering ("Klassikokkutulek"). Eestikeelse adaptsiooni on loonud stsenarist Martin Algus ja filmi režissööriks on Ergo Kuld. Filmi produtseerivad koostöös Kassikuld OÜ'ga Kristian Taska (Taska Film), Tanel Tatter ja Veiko Esken (Apollo Film Productions).Peategelaste kõrval astuvad üles Jan Uuspõld, Priit Loog, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Haide Männamäe, Tõnu Oja, Indrek Taalmaa, Raimo Pass, Anne Paluver jpt.
Filmimuusika on teinud helivõlur ja võrratu laulja Koit Toome.

---

Palume teil Apollo Kino külastades esitada oma COVID-19 tõendit, mille tagab viimase kuue kuu jooksul COVID-19 läbipõdemine või COVID-19 vastu täisvaktsineeritus. Tõendit ei ole vaja esitada kuni 12-aastastel kinokülastajatel.

Rohkem infot uue kodukorra kohta leiad siit: https://www.apollokino.ee/info/kodukord