13. märtsil kell 17.30 ootame kõiki noori Solarise Apollosse, kus toimub raamatu „Kasuisa” esitlus.

Märtsikuul näeb ilmavalgust 15-aastase Adeele Rassi kirjutatud noorteromaan “Kasuisa”, mille fookuses on noor Pärnu tüdruk Clarissa, kelle elu hakkab põrguks muutma perverssete mõtetega ema uus mees Peeter.

Teose lühitutvustus:
16-aastase Clarissa elu võtab kannapöörde, kui tema vanemad lahutavad. Tüdruku ema ellu ilmub uus mees, kes on kahepalgeline, ropp ning vägivaldne. Sissekolinud Peeter tungib iga päevaga üha enam noorukese privaatsusesse ja järjepideva ahistamisega hävineb Clara hingerahu. Korralik ja kohusetundlik tütarlaps loodab saada abi oma armsalt emalt, kuid viimane ei usu enda lapse ühtki sõna.

Esitlusele on oodatud kõik noored, keda huvitab, mis võib tegelikult nende sõprade ja koolikaaslaste elus toimuda, ning kõik lapsevanemad, kes tahavad teada, kuidas võib ühe pere lagunemine mõjuda meie noortele.

Kohapeal toimub intervjuu autoriga, võimalus esitada Adeelele raamatu või teema kohta küsimusi ning külaliste hulgas loositakse välja 3 tasuta “Kasuisa” eksemplari. Täpsemat infot saab küsida, kirjutades aadressile info@raudwara.ee.