Kolmapäeval, 4. märtsil kell 17.30 algab Tallinna Solaris Keskuse Apollos Anne-Pii Saare raamatu "Leia ennast kogemuste, mõtiskluste ja harjutuste abil" esitlus, pakume teed, toimub väike mõtteharjutus, autor räägib raamatu sünnist. NB! Esitluse päeval on raamat -10% tavahinnast soodsam!

"Olen Anne-Pii Saare, kes elanud poole oma elust Rootsis ja poole Eestis. Selle jooksul olen palju teinud ja palju kogenud, kuigi liikunud materiaalsest maailmast järjest rohkem vaimse poole.  Taiji’d olen harrastanud 15 aastat ja õpetanud 10 aastat. 6 aastat olen õppinud energeetilist tervendamist ja holistilist psühhoteraapiat. Juhendamise ajal viin taiji, tunnetamise ja teraapia kokku, sest inimese arengus need toetavad üksteist. Oma koolitustel võtan abiks näiteid enda elust. Ma ei saa edasi anda seda, mida pole ise läbi kogenud.

 

Selle raamatu eesmärk on olla Sulle toeks Su arengus ja iseenda leidmisel. Jutukesed minu elust ja nendega seotud kogemused on selleks, et anda Sulle võimalus vaadata asjadele veidi teisiti. Iga peatüki lõpus on Sulle mitu harjutust. Neid on erinevaid: hingamisharjutused, tunnetamise harjutused, iseenda sisse vaatamise harjutused ja meditatsioonid. Igaüks leiab oma elu tee ise, on enda suurim õpetaja ja vastutab enda eest ise. Me kõik oleme unikaalsed."


Kohtumiseni Apollos!