Eliq Maraniku uue smuutiraamatu "Tervisesmuutid" esitlused toimuvad 2. juunil kell 15.00 Solarise Apollos ja 3. juunil kell 13.00 Tartu Kaubamaja aatriumis.

Läbi aegade enim müüdud Eesti päritolu autori Eliq Maraniku uue smuutiraamatu "Tervisesmuutid" esitlused/töötoad. Smuutikuninganna Eliq tuleb isiklikult mõneks päevaks Eestisse, et tutvustada uusi trende tervislike smuutide maailmas. Esitlustel jagatakse tervislike smuutide valmistamise salanippe ning otseloomulikult saavad ka kõik huvilised smuutisi kohapeal ka ise mekkida. Kui tunned, et Sind vaevab kevadväsimus ja stress, et oled oma toitumisega kimpus ning sooviksid meelsasti paar kilo kaalust alla võtta, siis tasub kindlasti tulla esitlustele.

Raamatus "Tervisesmuutid" on 53 lihtsalt valmistatava smuuti retsepti, mis annavad hea enesetunde ja hoiavad keha tasakaalus. Siin leidub jooke igale maitsele: energiarikastele viljadele ja marjadele on lisatud kasulikke pähkleid, seemneid, vetikaid, supermarjapulbreid ja muid looduslikke tooraineid. Kõik retseptid sobivad taimetoitlastele ja veganitele, aga mõistagi võid soovi korral hulka segada meiereitooteid. Raamat annab lisaks praktilisi nõuandeid, kuidas säilitada smuutide koostisaineid, kuidas need mõjuvad tervisele, mida võib säilitada sügavkülmikus, milliseid lõkse tuleb vältida toidupoes ja palju muud, mida on kasulik teada. Ela ise oma elu rikkamalt ja tervislikumalt.

Eliq Maraniku raamatuid on kokku müüdud üle kahe miljon eksemplari. Tema raamatuid on tõlgitud 20 keelde enam kui 30 riigis.  Maraniku viimane raamat "Talvesmuutid"  on nomineeritud kui maailma parim oma klassis Gourmand World Cookbook Awardis, mille auhinnagala toimub Hiinas maikuu lõpul.

Kohtumiseni Apollos!