Ootame Sind Eesti nõutuima terapeudi hüpnotisöör Ants Rootslase raamatu „Seitsme põlve müsteerium“ esitlustele. Kohapeal on võimalik küsida Antsult küsimusi ja soetada autogrammiga raamat.

Esitluste ajakava:

5.05 kell 17:30 Solaris Keskuse Apollo
7.05 kell 13:00 Pärnu Keskuse III korruse aatrium
10.05 kell 17:30 Tartu Kaubamaja Apollo
13.05 kell 16:30 Viljandi Uku Keskuse Apollo
14.05 kell 13:00 Rakvere Kroonikeskuse aatrium

„Seda raamatut lugedes võivad sinus esile kerkida isiklikud mälestused ja valukehad – lase neil tulla. Koge seda raamatut just sulle omasel viisil. Ole vaatleja. Võta siinseid ridu lehekülg lehekülje järel üha turvalisemalt endasse. Info, mille sa siit kaante vahelt leiad, ei ole absoluutne tõde. Kuid see on midagi, mis on aidanud tuhandeid inimesi, andnud neile võimaluse kasvada ja areneda kiiremini ja tõhusamalt, kui tundide kaupa psühholoogi juures oma lugusid jutustamas käies. Sa oled oma elu ekspert, lahenduste pakett kõikidele sinu probleemidele on peidus sinus eneses. Iga peatükiga toon ma sulle inimeseks olemise saladust lähemale, kirjutan ridade kaupa sellest, kuidas perekond on üks õelamaid süsteeme, kuhu kuuluda, aga millest välja astuda ei saa ega tohigi. Teadmiste ja harjutuste näol saad enda käsutusse tööriistapagasi, millega hakata muutma oma elu. Saad üha rohkem mõistma oma isiklikku unikaalset saatust, milles ei eksisteeri küsimusi nagu Kes ma olen? või Mida ma pean tegema? Sa tead siis täpselt, kes sa oled ja kuhu suunas liikuda.
Tuletan meelde – oma elu ekspert oled ainult sina ise, sa oled lihtsalt selle ehk vahepeal ära unustada jõudnud,“ kirjeldab oma teost Ants Rootslane.

Tutvu raamatuga.

Esitlustel on raamat Apollo Klubi liikmele 35% soodsam!

Müstiliste kohtumisteni Apollos!