Apollo ja kirjastus Pilgrim kutsuvad Sind raamatu "Kaika Laine inimesed" esitlusele neljapäeval, 31. oktoobril kell 16.00 Solarise Apollosse. Kohal on Laine sõbrad ja temalt abi saanud inimesed. 

Raamatust: 
Lihtne Võrumaa talunaine Kaika Laine ravis terveks rohkem inimesi, kui ükski arst oma elu jooksul suudaks. Kui arstid aidata ei saanud, siis Laine oli viimane lootus. Ta vaatas inimesele otsa ja nägi tema haiguslugu ning tervendas aastaid põetud haigusest mõne päeva või nädalaga. Raamatu 30 peatükis on hulk lugusid imelisest tervenemisest ja Laine läbinägemisvõimest. Need kõlaks uskumatutena, kui ei oleks juhtunud reaalsete inimestega meie lähedalt ja paljude silme all.

See raamat pole üksnes imeravija Lainest, vaid ühest erakordselt heast inimesest. Laine lähedased räägivad, et tema materiaalne elu oli äärmiselt kasin ning neil on kahju, et ei suutnud nii erilisele  inimesele väärikamat vanaduspõlve kindlustada. Laine ei virisenud ega rääkinud kunagi kellestki halvasti. "Me keegi ei suuda iial olla nii head kui Laine," ütleb tuntud arst raamatus, kus on ka hulk fotosid Laine lähedaste ja temalt abi saanud inimeste erakogudest.