Teisipäeval, 10. augustil kell 16.00 esitleme Tartu Kaubamaja Apollos Kerli Kirch Schneideri raamatut "Minu Florida. Vabandust, härra politseinik!".

Kerliga ajab juttu raamatu toimetaja Epp Petrone ja kohal on ka raamatu teised peategelased Katsi ja Manna, kellega autor esitab sketše Ameerika elust. Muide, ETV saade "Pealtnägija" on nad nimetanud Eesti huumori päästeingliteks!

Kui kolme komödiandineiu sandaalid esimest korda Florida kuuma asfalti puudutasid, ei teadnud nad veel, et sellel osariigil on vähemalt kolm nägu. Nad ei osanud oodata, et ühel hetkel elavad nad hiigelsuures kivimõisas, aga küürivad restorani peldikupotti, mõõdavad pohmellis kundedele odavat viskit ja hindavad, mitu päeva nad puude langetamise eest kogutud kopikatest söönuks saavad. Naiivsete eesti maalastena ei aimanud nad, et punakaelte maal kohtab peale kõhu täissöötmise ja muu külalislahkuse ka hulgaliselt relvi, kõõluste läbilõikamist ja võõraviha. Nad läksid pidžaamamodelliks ja üllatusid, kui neid üritati värvata prostituutideks. Nad keerutasid oma Ida-Euroopa aktsendiga kokku KGB-kuulujutu, võlusid liikluspolitseinikke ning tõmbasid ligi põnevaid noor- ja vanamehi, kes asusid harrastama ühele põlvele laskumise sporti.

Esitlusel on raamat Apollo Klubi liikmele 10% soodsam!

Kohtumiseni Apollos!