Kõik, kes ostavad perioodil 20.03. - 29.03.2015 Apollo raamatukauplustest ja e-poest „Lahkulööja“ sarja raamatuid, osalevad kinopiletite loosis.

 

„Lahkulööja“ seeria teises filmis „Mässaja“ tõusevad panused Trisi jaoks veelgi kõrgemale, kui ta otsib futuristliku Chicago varemetes liitlasi ja vastuseid. Tris (Woodley) ja Neli (James) on nüüd põgenikud, kelle kannul on Jeanine (Winslet), võimunäljas Erudiitide eliidi juht. Ajaga võidu joostes peavad nad teada saama, mida Trisi perekond ennast ohvriks tuues kaitses ja miks on Erudiitide juhid valmis kõigeks, et neid peatada. Tris, keda piinavad minevikus tehtud valikud, kuid kes püüab kõigest hingest kaitsta neid, keda ta armastab, võtab koos Neljaga vastu ühe võimatu väljakutse teise järel, et välja selgitada tõde nende maailma mineviku ja lõpuks ka tuleviku kohta.

 

Kinopiletid „Mässaja“ filmile Apollo Kinos loosime välja 30.03.2015. Kokku läheb loosi 5x2 kinopiletit. Kinopiletite loosis osalemiseks peab klient olema Apollo klubi liige!

 

Lisaks kõik kliendid, kes näitavad kassas filmi „Mässaja“ kinopiletit (kehtivad kõikide Eesti kinode kinopiletid) saavad osta „Lahkulööja“ sarja raamatuid -20% soodsamalt!

 

Kampaania periood 20.03.-19.04.2015.