Ristis suusad

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes
Londoni Bloomsburys vaatab Scotland Yardi inspektor Julian Rivers läbi kurba juhtumit. Siin on ohver, kes on pärast pehkinud pansionaadis süttinud tulekahju ära põlenud. Siin on vihjed, mis viitavad heale mägironijale ja asjatundlikule suusatajale ning viivad Austria Alpide läbitungiva päikesepaiste ja sädeleva lume juurde.
Peagi seisab inspektor Rivers silmitsi lõbusa kahtlusaluste seltskonnaga ja pika loeteluga põhjustest, miks neid kõiki mitte usaldada. Sest mäed võivad olla ohtlikud, muutlikud paigad ja nõlvad mändide vahel on aga väga üksildased ...
Raamatu autor Carol Carnac arendab politseiuurimist rööbiti suusaseltskonna tegevusega, kirjeldades köitvalt süüdlaste keerukat tuvastamist, Riversi järjekindlaid uurimismeetodeid ning ka suusatamise võlusid, mida isegi lumistesse nõlvadesse ükskõikselt suhtuvad lugejad tõenäoliselt ahvatlevaks peavad.

Edith Caroline Rivett oli Briti krimikirjanik, kes avaldas oma teoseid varjunimede E. C. R. Lorac ja Carol Carnac all. Ta oli väga viljakas, kirjutades oma esimese varjunime all 48 ja teise varjunime all 23 raamatut. Tegemist on Briti detektiivkirjanduse kuldajastu olulise autoriga.
Tarne 1-3 tööpäeva
19,90 €
Tavahind: 20,95 €
Saadavus kauplustes