Hea raamatusõber! Ootame Sind Mart Kivastiku uue romaani "Vietnami retsept" esitlusele, mis toimub 8. novembril kell 17.30 Solarise Apollos!

Kivastiku romaan jutustab loo 21-aastasesest Toomas Sven Andreseni kohati mõrust, kuid seiklusrikkast teekonnast läbi Vietnami, kaaslasteks Mari ja endine Vietkongi sõdur Dong. Poiss üritab leida Vietnami ja ennast, vana sõdur uut elu. Tüdrukust pole aga üldse võimalik aru saada. Ports jahedat Hanoid ja kuuma Saigoni, päikselist Nha Trangi, Cu Rua ja Ho Chi Minhi igavest vaimu, lisaks üks kulp õnnelikku ja teine õnnetut armastust, kausitäispho bo'd ja pudel jääkülma Leo õlut või odavat Dalati veini ning lõpuks pikk mõru teekond iseendasse - ei tea kuhu?

Mart Kivastik (sündinud 4. märtsil 1963) on eesti kirjanik. 1989. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli filoloogiateaduskonna eesti keele ja kirjanduse erialal. Töötas aastatel 1989-1991 filmistuudios Tallinnfilm. Seejärel on ta olnud vabakutseline kirjanik. Kivastikul on ilmunud mitmeid jutustusi, novellikogusid ning näidendeid. Ta on täispika mängufilmi "Üks minu sõber" režissöör  ning kirjutanud Ain Mäeotsa filmile  "Taarka" stsenaariumi.

Kohtumiseni Apollos!