Allergia 2

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
9,27 €
Обычная цена: 10,90 €
Наличие в магазинах
Allergia 2 on Eesti parimate allergoloogide ja Eesti Allergialiidu nõuannetel põhinev väljaanne, mis annab põhjaliku ülevaate sellest, mis on allergia, miks see tekib ning kuidas seda ennetada, leevendada ja ravida. Seekordses osas pöörame tähelepanu ka lastele – kahjuks esineb nendelgi allergiat üha enam.

Allergiahaigustel ei ole ühte ega ainust tekkepõhjust, need ilmnevad erinevate tegurite koosmõjus. Kindlasti on oma roll siin pärilikul eelsoodumusel. Me puutume iga päev kokku kõikvõimalike kahjulike ja vähem kahjulike ainetega, millega organismil tuleb kas kohaneda või võidelda. Kuna allergiliste reaktsioonide tekke eelsoodumus on igal kolmandal inimesel, tuleks kõigil meist teada oma ülitundlikkust ja abi otsida, kui tekivad häirivad sümptomid.

Allergia on krooniline haigus, mis vajab muutusi elustiilis, sageli ka pidevat ravimite tarvitamist. Ravi peab olema järjepidev, ja kuigi see ei ole alati sugugi lihtne, proovime siinses väljaandes pakkuda kõikidele allergiaga kimpus olevatele inimestele Eesti parimate allergoloogide, lastearstide ja muude tervisespetsialistide asjatundlikku nõu.
Väljaanne on valminud koostöös Eesti Allergialiiduga.
Доставка 1-3 рабочих дня
9,27 €
Обычная цена: 10,90 €
Наличие в магазинах