CD Pia Fraus - Now You Know, It Still Feels The Same

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
14,20 €
Обычная цена: 14,95 €
Наличие в магазинах
Dreampop bänd Pia Fraus annab välja kogumik-albumi “Now You Know, It Still Feels the Same“
1. septembril ilmuv kogumik-album “Now You Know, It Still Feels the Same This“ lindistati tähistamaks dreampop-bändi Pia Fraus debüütalbumi “Wonder What It´s Like“ 20ndat juubelit. Lood on kirjutatud väga varasel peroodil (1998-2000), siis kui bändi liikmed olid u 16 aastased. Ajal, kui enamus asjadest juhtus juhuslikult ning alles õpiti pille mängima. Nüüd, 20 aastat hiljem, on lugudes siiani kuulda ja tunda unistavat teenageri-vaibi.
Pia Frausi loomingus kohtuvad dreampop, shoegaze ja kaunis elektroonika. Bändi lõid 1998. aastal kuus kunstikooli tudengit. Pia Frausi koosseisu moodustavad Kristel Eplik, Eve Komp, Kärt Ojavee, Rein Fuks, Reijo Tagapere ja Joosep Volk.
Bänd on andnud välja kuus stuudio albumit ja mitu EPd. Pia Frausi värskeima albumi “Empty Parks“ miksis John McEntire (Tortoise / The Sea & Cake) ning see ilmus 2020. aastal plaadifirmade Vinyl Junkie Recordings (Jaapan) ja Seksound alt.
23 tegutsemisaasta jooksul on bänd töötanud koos Teenage Fanclubi Norman Blake´iga (produtseeris nende 2008. aastal ilmunud albumi “After Summer“) ja andnud koos Ulrich Schnaussiga välja 7“-vinüül split-singli “Mute the Birds / Ships Will Sail“. Pia Fraus on jaganud lava Jane Weaveri, Animal Collective´i, Ulrich Schnaussi, Spinning Coini ja Mark Petersiga (Engineers). Nad on tuuritanud Jaapanis, Hiinas, Taiwanis, Kanadas, Inglismaal, Śotimaal, Iirimaal, Poolas, Lätis, Rootsis ja Soomes.

Lugude nimekiri

1. How Fast Can You Love
2. Obnoxious
3. Moon Like A Pearl
4. Wonderful Nothing
5. Summer Before Spring
6. In Mind
7. Prig
8. Bla (Morning Hue)
9. Beautiful Next Time
10. Deep Purple Girl
11. Swim In Eyes
12. Plastic World
Доставка 1-3 рабочих дня
14,20 €
Обычная цена: 14,95 €
Наличие в магазинах