Ebatavalised elukutsed

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
22,75 €
Обычная цена: 23,95 €
Наличие в магазинах
Ukraina lasteraamatu peategelane on Andriyko, kellel on väga suur pere. Igal pereliikmel on põnev elukutse, mida poiss selles raamatus tutvustab. Tema isa on paleontoloog, ema florist, onu on mesinik. Üks õde on veterinaar, teine jällegi klaasipuhuja. Üks vanaisa on teetestija, teine astronoom. Vanaema töötab televisioonis viipekeeletõlgina. Onutütar kasvatab ja dresseerib koeri, onupoeg lennutab kuumaõhupalle. Onu ise on pitsameister, tädi arhitekt. On ju üks suur ja huvitav perekond!

Suureformaadilises raamatus on igast huvitavast elukutsest räägitud kolmel paarisleheküljel: alustuseks ülevaade elukutsest, sellele järgneb detailiderohke joonistus töös vaja minevatest riistadest või vahenditest ja kõigest muust, mis asjasse puutub. Peamurdmist pakkuvad ülesanded või asjakohane lisainfo veel peale selle. Viipekeele leheküljed on kohandatud eestikeelseks.

Kelleks unistad sina saada? Võibolla leiad just sellest raamatust midagi, mille poole suureks saades püüelda. Kõik elukutsed on head. Mõni on lihtsalt natuke ebatavalisem kui mõni teine.
Доставка 1-3 рабочих дня
22,75 €
Обычная цена: 23,95 €
Наличие в магазинах