Emotsioonidega tunnetatud elu

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
23,70 €
Обычная цена: 24,95 €
Наличие в магазинах
Enesearengu teel kogetud tunded ja emotsioonid said väljendatud vabavärsilise luulena, mis viib lugeja enese sisevaatluseni ja kutsub üles mõtisklema, miks ta midagi usub ning mida ta päriselt oma elus kogeda tahab. See luuleraamat arutleb ka selle üle, et oleme ise oma elu loojad ning võttes vastutuse oma elu eest, saame luua oma ellu muutusi.
Imago psühhoterapeut Kristina Tamm on kirjutanud järgmist:
"See ei ole tavaline luulekogu. See on eheda inimese sügav enesearengu rännak, mis on väljendatud luule vormis. Väga eriline ja kaasahaarav. Luuletused haaravad sind kaasa iseenda sisemisele rännule. Usun, et paljud tunnevad selles ära iseenda. Ridades on seosed meie enda eluga ja see on mõtlemapanev, lausa tervendav.
Kuulsin Inna luuletust esimest korda, kui see sündis minu enesearengu koolitusel kohapeal. Juba siis ütlesin, et sellel luuletusel on mitu tasandit ja see peab jõudma teisteni. Kogu luulekogu kinnitab seda veel. Ma täitsa soovitan igaühel lasta iga rida eraldi endast sügavalt läbi ja tunnetada seda isiklikku puudutust. Me oleme inimestena hingeliselt kõik sarnased. Vajame ja kogeme samu asju. Just seda, millest Inna igas luuletuses räägib."
Meeli Pärtelpoeg (Pereraadio toimetaja):
"Käesolev luulekogu on kui rahulik jalutuskäik mööda metsaradu. Seal on valgusrikkamaid valendikke, seal on tihedamaid puudest varjatud hämaraid kohti... on lummavaid valgusmänge, kui päike rajab kiirtega teed läbi puude okste... Loodus oma mitmekesisuses pakub jalutajatele kosutust ja vaheldust igal sammul. Niisugune on ka see luulekogu... rahulik jalutuskäik läbi metsavärvide. Teelt eksimist ei ole karta, läbi metsa viiv looklev tee on selgesti nähtav ja sellel püsimine on puhas rõõm. Inna luuletustes on kõiki värve ja varjundeid ja lugeja võib leida end
hämaras või suures valguses, segaduses või selguses. Ometi jääb peamiseks ikkagi valgus ja rõõm.
Ja see rännak neis luuletustes pakub hingele rohkesti tundeid ja mõttesse jäämist. Seda luulekogu sirvides tabasin end sageli mõttelt, et kas lugu on autorist või hoopiski minust. Me inimestena oleme kõik oma isiklikul teel ja liigume sarnaselt läbi elu. Soovitan luulekogu kõigile, kes tunnevad endas ära uudishimuliku elurändaja. See kogumik on täis "pärleid", mida on nauditav otsida ja leida. Soovin kõigile meeldivat jalutamist luuleradadel."
Доставка 1-3 рабочих дня
23,70 €
Обычная цена: 24,95 €
Наличие в магазинах