OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Flower Care Lillehoolduse nutikas monitor Smart Monitor

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
31,30 €
Обычная цена: 32,95 €
Наличие в магазинах
Jälgib teie taimi
Flower Care jälgib teie taimi ja hoolitseb kõigi teie koduse roheluse ja lillede vajaduste eest. See kontrollib niiskust, päikesevalguse kogust ja väetist. Lisaks kontrollib see ka, kas temperatuur on teie taimedele sobiv, võimaldades teil oma taimi kenasti ja lihtsalt hooldada.
Valguse ja temperatuuri täpsed näidud
Lillede Care Smart Monitor sisaldab professionaalset fotomeetriaseadet, mis annab teile reaalajas tagasisidet valguse intensiivsuse kohta, võimaldades teil hoolitseda oma taimede eest kõige sobivamates tingimustes. Selle sisseehitatud temperatuuriandur kasutab sama lahendust. Saate võrrelda tegelikku näitu erinevate taimede eelseadistatud vajadustega ja asetada taimed parematesse kohtadesse.
Mulla toitainete täpsed näidud
Flower Care´il on 4 EC-andurit, mis tuvastavad mulla toitained ja muudavad need nutitelefonis kuvamiseks täpseteks andmeteks. Andmebaas pakub erinevate taimede toitainete ideaalseid väärtusi. EC andur on valmistatud roostevabast terasest, mis suurendab Flower Care´i töökindlust pikaajalisel kasutamisel pinnases. Ühildub ka hüdropooniliste taimedega (taimed, mis ei vaja mulda).
Kasvupäevik teie taimede jaoks
Kuna kõik andmed on salvestatud pilve, pääsete iga päev otse oma nutitelefonist hõlpsalt juurde kõikidele kasvurekorditele ja piltidele! Lisaks saate rakenduses hallata oma lillehooldust, et kontrollida erinevate taimede kõiki kasvuparameetreid ning salvestada igapäevaseid kasvuandmeid pilve.
Tuvastage 5000 taimeliiki
Rakenduses on teil juurdepääs Flower Care´i andmekeskusele, mis mitte ainult ei aita teil lilli paremini kasvatada, vaid aitab teil tuvastada ka enam kui 5000 tüüpi tavalisi taimi – õpetades teid selle käigus!
Ainult üks nupupatarei aastas
Kuigi Flower Care integreerib mitu jälgimismoodulit, analüüsides mooduleid ja signaalimooduleid kompaktses korpuses, on see väga energiasäästlik: ühe nööpelemendi patareiga (CR2032) võib see kesta kauem kui 1 aasta. Lisaks on kogu keha veekindel (IP5-klass)
Доставка 1-3 рабочих дня
31,30 €
Обычная цена: 32,95 €
Наличие в магазинах